Çözüldü Google her kapatıldığında tüm hesaplar kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Opera GX kullanıyordum. Google hesabımın oturumlarının kendi kendine kapatıldığını gördüm tekrar tekrar girmek istemediğim için Google Chrome kurdum tüm hesaplarımı eklemek için 20 dakika uğraştım Chrome'u kapattım ve bum! Açtığımda yine oturumlar kapatılmış olarak gördüm. Bunu nasıl düzeltirim aşırı yorucu bir durum.

Not: Format attım sadece Chrome kurdum hala devam ediyor.

Çözüm: Senkronizasyonu kapatarak denediğimde sorunu çözdüm, büyük ihtimalle ayarları değiştiren bir şey var. Oysaki ayarları baştan sonra düzgün yapmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Opera GX kullanıyordum. Google hesabımın oturumlarının kendi kendine kapatıldığını gördüm tekrar tekrar girmek istemediğim için Google Chrome kurdum tüm hesaplarımı eklemek için 20 dakika uğraştım Chrome'u kapattım ve bum! Açtığımda yine oturumlar kapatılmış olarak gördüm. Bunu nasıl düzeltirim aşırı yorucu bir durum.

Not: Format attım sadece Chrome kurdum hala devam ediyor.

Çözüm: Senkronizasyonu kapatarak denediğimde sorunu çözdüm, büyük ihtimalle ayarları değiştiren bir şey var. Oysaki ayarları baştan sonra düzgün yapmıştım.

Sorunu çözmüşsünüz ama yine de söyleyeyim dedim büyük ihtimalle çerezlerden kaynaklı çerez ayarlarında tarayıcıyı kapatınca çerezleri sil diğer bir ayar aktif kalmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı