Google hesabı nasıl kurtarılır?

Chemiss

Centipat
Daha fazla  
Google hesabıma görmek için e-posta adresini yazıyorum. Ancak şifresini hatırlamadığım için şifremi unuttum seçeneğini seçtiğimde Google bu hesabın sizin olduğuna dair yeterli bilgiye sahip değil diyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bulamazsanız yine de teşekkürler
Şu an bakıyorum. Bulduğumda size yazacağım.

Sana saçma gelebilir ama şöyle bir şey buldum. Belki faydası dokunmaz ama, yine de bir dene bakalım. O sırada daha fazla araştırma yapacağım.

1690835812745.png

Özür dilerim ama bulamadım. Senin için zor olsa da o hesabı unutmalısın. Tekrardan özür dilerim ve senin için üzüldüm. ☹️

Son düzenleme:
Google hesabıma görmek için e-posta adresini yazıyorum. Ancak şifresini hatırlamadığım için şifremi unuttum seçeneğini seçtiğimde Google bu hesabın sizin olduğuna dair yeterli bilgiye sahip değil diyor. Ne yapmalıyım?

bende aynı konudan muzdaribim. resmi beyanı bile göze aldım. çünkü kızımın doğduğundan beridir olan fotoğrafları videoları hatıraları var.

ve konunun içeriği o denli saçma ki!

kurtarma e-postasını tanımladığımda, e-posta uzantısı “.com”du, hesaba erişim için giriş yaptığımda “.com.tr” olarak yenilenmiş ve konudan haberim dahi yok. kurtarma link gönderiyorum fakat uzantıdan dolayı olumsuz ve kurtarma e-posta adresini güncelleyemiyorum. haricinde telefon numarama kod geliyor google tarafından kodu yazdıktan sonraki aşamada (ne gariptir ki) erişim sağlayamadığım google hesabının e-postasına sıfırlama bağlantısı gönderiyor. ilk kez başıma böylesine saçma birşey geldi. manevi olarak kızıma ait hatıralar olmasa hiçbir şekilde uğraşmam ama benim için google’dan daha da pahalı bir değer.

umarım konu hakkında bir çözüm bulunur, ben halen araştırıyorum. şayet konu ve içeriği hakkındaki olumsuzlukları çözmek için burada olan arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim…

Bende aynı konudan muzdaribim. Resmi beyanı bile göze aldım. Çünkü kızımın doğduğundan beridir olan fotoğrafları videoları hatıraları var.

Ve konunun içeriği o denli saçma ki!

Kurtarma e-postasını tanımladığımda, e-posta uzantısı “.com”du, hesaba erişim için giriş yaptığımda “.com.tr” olarak yenilenmiş ve konudan haberim dahi yok. Kurtarma link gönderiyorum fakat uzantıdan dolayı olumsuz ve kurtarma e-posta adresini güncelleyemiyorum. Haricinde telefon numarama kod geliyor Google tarafından kodu yazdıktan sonraki aşamada (ne gariptir ki) erişim sağlayamadığım Google hesabının e-postasına sıfırlama bağlantısı gönderiyor. İlk kez başıma böylesine saçma bir şey geldi. Manevi olarak kızıma ait hatıralar olmasa hiçbir şekilde uğraşmam ama benim için Google'dan daha da pahalı bir değer.

Umarım konu hakkında bir çözüm bulunur, ben halen araştırıyorum. Şayet konu ve içeriği hakkındaki olumsuzlukları çözmek için burada olan arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim…

Vallahi size hesabı kurtaramazsınız diyebilirim ama net konuşamam. 2 seçenek var; Ya Google'a durumu açıklayacaksınız ya da bir hacker bulacaksınız. Başka seçenek yok gibi duruyor ama bende bir bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı