Google hesabım başka bir kişi tarafından kullanılıyor

Arkadaşlar Google hesabıma birçok şey bağlı oyunlar internet siteleri vs. birçok şey Gmail hesabıma bağlı. Ancak YouTube hesabımda bir şeyler ters gidiyor ben girmediğim halde başka bir kişi tarafından kendi hesabımda başka videolar izleniliyor. Hatta YouTube'da videolara birçok yorum atılmış kendi hesabımdan hesabımı kullanan kişi sanırım küçük yaşında bir çocuk çünkü geçmiş videolarda eğitim çocuk programları izlenmiş. YouTube hariç başka hiçbir siteden hesabıma giriş yapılmamış ister çocuk ister başka birisi olsun ben hesabımın güvenliği için ne yapabilirim karşıdaki kişinin telefonu veya bilgisayarından nasıl çıkış yaptırabilirim?

Arkadaşlar Google hesabıma birçok şey bağlı oyunlar internet siteleri vs. birçok şey Gmail hesabıma bağlı. Ancak YouTube hesabımda bir şeyler ters gidiyor ben girmediğim halde başka bir kişi tarafından kendi hesabımda başka videolar izleniliyor. Hatta YouTube'da videolara birçok yorum atılmış kendi hesabımdan hesabımı kullanan kişi sanırım küçük yaşında bir çocuk çünkü geçmiş videolarda eğitim çocuk programları izlenmiş. YouTube hariç başka hiçbir siteden hesabıma giriş yapılmamış ister çocuk ister başka birisi olsun ben hesabımın güvenliği için ne yapabilirim karşıdaki kişinin telefonu veya bilgisayarından nasıl çıkış yaptırabilirim?

Sanırım ayarlardan tüm bağlı yerlerden çıkış yap ya da sil vardı onu deneyebilirsiniz.

Çok kolay. Hesabınızın güvenlik ayarlarından kayıtlı olan cihazları tek tıkla atabilirsiniz hatta o cihaza format bile atabiliyorsunuz bizzat denedim. En basit yöntem ise şifrenizini değişin.

Öncelikle şifrenizi değiştirmeniz gerekli sonra hesabınıza girip güvenlik kısmında cihazlarınızdan cihazları yönet tanımadığınız ya da bilmiyorsanız tüm hesaplardan çıkış yapmalısınız.

Sırasıyla şöyle; Gmail uygulaması, ayarlar, sonra kullanılan e-posta, hesabınızı yönetin, güvenlik, aşağı inip cihazlar, ondan sonra yabancı cihaza bas ve oturumu kapattır.

Yeni konular

Geri
Yukarı