Google hesabımı alamıyorum

cristoq

Decapat
Şifremi, kayıt ettiğim telefon numarasını, ne zaman açtığımı... Hiçbir alternatifi hatırlamıyorum, Gmail hesabımı alamıyorum. Ne yapmalıyım?

Şifremi unuttum tuşuna tıklayınca zaten orada telefon numarasının son 2-4 hanesi veya ek olarak farklı bir (Gmail,Hotmail vs.) gözüküyor.

Olmuyor, telefon numarası soruyor, o hat yok bende şimdi. Hesabı ne zaman açtığımı, en son hangi şifreyi kullandığımı soruyor, hiç birini hatırlamıyorum. En son farklı bir gmail istiyor onu girince de hesabın sizin olduğunu doğrulayamadık diyor.

Olmuyor, telefon numarası soruyor, o hat yok bende şimdi. Hesabı ne zaman açtığımı, en son hangi şifreyi kullandığımı soruyor, hiç birini hatırlamıyorum. En son farklı bir gmail istiyor onu girince de hesabın sizin olduğunu doğrulayamadık diyor.
Google yetkililerini ara, durumu anlat. Hesap çalınma veya başka biri tarafından girilme durumu yok ise yardımcı olabilirler.

''Türkçe desteğimize TSİ 09:00-18:00 saatleri arasında 00800-4488-29881 numaralı telefondan PİN numaranızı kullanarak ulaşabilirsiniz.'' Böyle diyor, bu numarayı arıycam sanırım demi? bir de pin numarası derken neyden bahsediyor ?
Hesabını geri alabilirsen bildirir misin? Benimde var aynı bu şekil 3 senedir geri alamadığım bir hesap :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı