Google hesabın sizin olduğunu doğrulayamadı hatası

Aphellon

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Mechatronics
İyi Sosyaller,
Bir veya iki hafta önce, şifresini daha önceden değiştirdiğim bir hesabıma girmeye çalıştım ama şifreyi hatırlayamadığım için sıfırlamak istediğimde ekteki gibi bir hata aldım. Herhangi bir şekilde başka bir cihazda hesabım açık değil şifreyi hatırlamıyorum ve sıfırlayamıyorum. Daha önceden söz konusu hesabıma girdiğim telefon ve bilgisayarımdan girmeye veya şifreyi sıfırlamaya çalıştığımda yine aynı şekilde aynı hatayı alıyorum. Rica etsem yardımcı olur musunuz? İnternette çözümünü bulamadım.

1702891117762.png

İyi Sosyaller,
Bir veya iki hafta önce, şifresini daha önceden değiştirdiğim bir hesabıma girmeye çalıştım ama şifreyi hatırlayamadığım için sıfırlamak istediğimde ekteki gibi bir hata aldım. Herhangi bir şekilde başka bir cihazda hesabım açık değil şifreyi hatırlamıyorum ve sıfırlayamıyorum. Daha önceden söz konusu hesabıma girdiğim telefon ve bilgisayarımdan girmeye veya şifreyi sıfırlamaya çalıştığımda yine aynı şekilde aynı hatayı alıyorum. Rica etsem yardımcı olur musunuz? İnternette çözümünü bulamadım.

1702891117762.png
Ayrıca eklemem gerek ki; hesabın kurtarma telefon ve maili yok ne yazık ki.

Son düzenleme:
İyi Sosyaller,

Eki Görüntüle 2056763

Ayrıca eklemem gerek ki; hesabın kurtarma telefon ve maili yok ne yazık ki.
Başka bir cihazda açık değil, kurtarma e-postası veya Telefon Numarası ekli değil, geri alabileceğinizi sanmıyorum.
Ancak yine de konu açabilirsiniz, işe yarayabilir: Sign in - Google Accounts(Başka bir Google Hesabı ile giriş yapabilirsiniz.)

Geri
Yukarı