Google Play'den satın alınan uygulama tek cihazda mı geçerli?

scanman

Kilopat
Arkadaşlar Google Play'den uTorrent Pro'yu satın aldım. Uygulamayı Google Play'den aynı hesapla başka bir telefona yüklemek istediğimde "satın al" butonu çıkıyor. Satın aldığım bir uygulamayı başka cihazlarda kullanmak isteyince tekrar satın almamı istemesi bana normal gelmedi.

Arkadaşlar Google Play'den uTorrent Pro'yu satın aldım. Uygulamayı Google Play'den aynı hesapla başka bir telefona yüklemek istediğimde "satın al" butonu çıkıyor. Satın aldığım bir uygulamayı başka cihazlarda kullanmak isteyince tekrar satın almamı istemesi bana normal gelmedi.

Diğer telefonda da kendi hesabın bağlı mı? Benim bildiğim bir hesaba bir şey alınca başka bir cihazdan o hesapla girince tekrar almana gerek yok diye biliyorum ama emin değilim.

Son düzenleme:
Yazdıklarımı okumadınız heralde. Farklı cihazla aynı hesapla indirmek istediğimde satın al diyor.
Cihazınızda birden fazla hesap kullanıyor musunuz ? mesela scanman1@gmail ve scanman2@gmail adlı 2 hesabınız varsa Play Store üzerinde mutlaka ikinci cihazda uygulamayı satın aldığınız gmail açık olsun.
Bunun haricinde Play Store önbellek ve veri temizleme işlemi, mail hesabını tekrar kaldırıp kurma işlemlerini deneyebilirsiniz.
Şimdiye kadar satın aldığım uygulamaların hiçbirinde böyle bir problem olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı