Google yavaş indirme

SayginBey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni PC aldım driverleri falan kurdum Windows 10 kurdum. Ethernet kablosuyla bağladım interneti. Speedtest'te 30megabit download 5megabit upload gösteriyor. Ama Google'dan bir şey indirirken 6KB sn falan gösteriyor 25MB'lik dosyaya 4saat falan diyor. Ethernet driverı falan mı kurmam gerekiyor?

Merhaba, yeni PC aldım driverleri falan kurdum Windows 10 kurdum. Ethernet kablosuyla bağladım interneti. Speedtest'te 30megabit download 5megabit upload gösteriyor. Ama Google'dan bir şey indirirken 6KB sn falan gösteriyor 25MB'lik dosyaya 4saat falan diyor. Ethernet driverı falan mı kurmam gerekiyor?

Şimdi driverları nereden kurdunuz onu söylemenizde fayda var. Ayrıca Windows 10 ekran kartı hariç diğer tüm driverları kuruyor neredeyse ve bende internetle alakalı bir sorun olmamıştı. Diğer bir sebepse indirdiğiniz yere bağlı. Yani sunucularla alakalı.

İndirdiğin site sınır koyuyor olabilir. 100 MBPS internet ile Bulut hesabımdan indirirken sabit 1 MB hızında indiriyor.

Vallahi driverlardan anlamam bir driveri 2 kere kurmuş bile olabilirim ekran kartıyla chip seti kurdum sadece yapmam gereken başka bir şey var mı? ( Epic Games'ten bir şey indiriyorum oda aşırı yavaş iniyor. )
IDM ya da FDM ile denerseniz muhtemelen sorun çözülecektir. Chrome indirme konusunda özürlü bir program olabiliyor ara sıra.
Opera gx kullanayım mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı