Oyun Gotham Knights Etail'de 409 TL

Belki Avengers gibi Game Pass'e gelirse veya 50-100 TL civarlarına düşerse alınabilir diye düşünüyorum. Oyunu oynayan sizsiniz bu durumlarda alınır mı?
Tek başına zevk veriyor mu yoksa sohbeti saran bir arkadaş olmadan veya dizi, film izlemeden, podcast dinlemeden gitmez mi?

Hocam yanda açıyorum dizimi, oyunun sesini tamamen kapatıyorum yoksa sıkıcı şehir çok ölü. Arkham Origins yapan adamlar nasıl bunu yapar diye düşündüm tek sonuç yapacak para yokmuş boş kalmasın diye 2A seviyesinde vasat hatta bence kötü hikayeli bir oyun. Batman olmadan yancılarla oyun olur mu? Olmazzz ama Arkham Knight her zaman oynadığım bir oyun oradaki DLC nightwing red hood batgirl kısacık hikaye ve oynanış bu oyundan daha iyi tüm samimiyetimle söylüyorum bunu. Eğer varsa Arkham Knight girin hocam Avengers oyununu da hiç sevmem ama bu oyundan daha iyi ne yazık ki. En azından skin dışında farkları vuruşların bile hissiyatı bu oyundan iyi. Burada herkes aynı red hood biraz daha ağır saldırıyor yazmışlar katılmıyorum buna hepsi aynı karakter. Oyundaki tek iyi şeyi söylüyorum hocam; yaygara yapacak kadar kötü dalgalı performans sorunu yaşamadım RX590 ile. AMD FSR 2.0 ile 60'ın altına çok az düşerek akıcı bir deneyim aldım. Umarım bir fikir verir sana bunlar.

Hocam yanda açıyorum dizimi, oyunun sesini tamamen kapatıyorum yoksa sıkıcı şehir çok ölü. Arkham Origins yapan adamlar nasıl bunu yapar diye düşündüm tek sonuç yapacak para yokmuş boş kalmasın diye 2A seviyesinde vasat hatta bence kötü hikayeli bir oyun. Batman olmadan yancılarla oyun olur mu? Olmazzz ama Arkham Knight her zaman oynadığım bir oyun oradaki DLC nightwing red hood batgirl kısacık hikaye ve oynanış bu oyundan daha iyi tüm samimiyetimle söylüyorum bunu. Eğer varsa Arkham Knight girin hocam Avengers oyununu da hiç sevmem ama bu oyundan daha iyi ne yazık ki. En azından skin dışında farkları vuruşların bile hissiyatı bu oyundan iyi. Burada herkes aynı red hood biraz daha ağır saldırıyor yazmışlar katılmıyorum buna hepsi aynı karakter. Oyundaki tek iyi şeyi söylüyorum hocam; yaygara yapacak kadar kötü dalgalı performans sorunu yaşamadım RX590 ile. AMD FSR 2.0 ile 60'ın altına çok az düşerek akıcı bir deneyim aldım. Umarım bir fikir verir sana bunlar.
Arkham Knight'a 50 saat, Arkham City'ye 105 saat gömmüş biriyim hocam. Bunlar bir de Steam verileri korsan oynadığım zamanları ve Playstation hesabını sayarsak daha fazladır. Anladığım kadarıyla kendileri iş yapmaya çalışınca batırmışlar. Malum Arkham Origins aslında Arkham City'nin hikâyesi farklı hâli idi. Belli ki hiç oynamayacağım en fazla 1, 2 spoilerli inceleme izleyip bir daha bakmayacağım bir oyun olmuş. Ne yazık ki Arkham serisini yapan ekipte bu mantıkta bir Suicide Squad oyunu yapıyor.

Arkham Knight'a 50 saat, Arkham City'ye 105 saat gömmüş biriyim hocam. Bunlar bir de Steam verileri korsan oynadığım zamanları ve PlayStation hesabını sayarsak daha fazladır. Anladığım kadarıyla kendileri iş yapmaya çalışınca batırmışlar. Malum Arkham Origins aslında Arkham City'nin hikâyesi farklı hâli idi. Belli ki hiç oynamayacağım en fazla 1, 2 spoilerli inceleme izleyip bir daha bakmayacağım bir oyun olmuş. Ne yazık ki Arkham serisini yapan ekipte bu mantıkta bir suicide Squad oyunu yapıyor.

Hocam aynı kişiyiz muhtemelen. Ben de aynı şekilde PS3 PS4 ve PC'de ayrı ayrı defalarca oynadım. Suicide Squad kısmında da son derece haklısın. Mis gibi knightfall protokolü yapıp Batman'e ne oldu diye akıllara soruyu atmışsın. SAR bir tane oradan superman bunun üstüne ne hikaye çıkar ama skin alacak amcamın oğlu aman güncel ve sürekli item satalım çünkü yengeme skin lazım. Tam bir EA kafası.

Hocam aynı kişiyiz muhtemelen. Ben de aynı şekilde PS3 PS4 ve PC'de ayrı ayrı defalarca oynadım. Suicide Squad kısmında da son derece haklısın. Mis gibi knightfall protokolü yapıp Batman'e ne oldu diye akıllara soruyu atmışsın. SAR bir tane oradan superman bunun üstüne ne hikaye çıkar ama skin alacak amcamın oğlu aman güncel ve sürekli item satalım çünkü yengeme skin lazım. Tam bir EA kafası.
İllaha Superman oyununa bile gerek yok. Hatırlarsanız Arkham Knight'ta Nightwing DLC'sinde Batman öldükten sonrası anlatılıyordu. Bu oyunda da aslında Knightfall sonrasını ele alıp yine Batfamily üzerinden güzel bir hikâye anlatılırdı. Hatta Jason'ın yaşaması ve diğerleriyle karşılaşması birlikte çalışmaları falan. 10 saniyelik düşünme ile bile aslında senaryonun ne kadar güzel yazılacağı ve yine o 4'lü üzerinden gideceğini bulabiliyorsun. Square Enix bile Avengers patlayınca Guardians of the Galaxy oyununu senaryo odaklı yapmışlardı. Bunlarda keşke o yöne kaysalardı.

Arkham Knight'ın grafiklerine bir kez daha hayran oldum arkadaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sırf video kapağına bakmak bile yeter. NIKTEK abim iyi giydirmiştir yine.

Sırf video kapağına bakmak bile yeter. NIKTEK abim iyi giydirmiştir yine.

Gotham Knights çıkması muhtemelen Arkham Knight'ın satışlarını arttıracaktır ya da oyuncu sayısını çünkü Gotham Knights'ı oynayan insanlar oyunu unutabilmek için Arkham Knight'ı açmak zorunda kalacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı