GoW Ragnarök PS4'te stabil 60FPS verir mi?

brkyozell

Kilopat
Merhaba, God of War 2018'i PC'de bitirdim, devam oyununu edinmek istiyorum. Aklımda iki seçenek var.
  1. Yan görevleri, iyilikleri vb. şeyleri hiç yapmadım. Onları bitirmek ve 1 kere tekrar başlamak. Bu süre zarfında Ragnarök'ün PC'ye gelmesini beklemek.
  2. 2. elden PS4 almak. (Monitör de almam gerek :/)
Yalnız iki tane sorum var: GoW Ragnarök, PS4'te stabil 60FPS verir mi?
Çünkü 60FPS takıntım var 30FPS hiçbir oyundan zevk alamıyorum gerekirse 970000 kere paylaşılan Aykut Elmas videosu gibi kaliteyi düşerim yine de 60 FPS almaya çalışırım :)

1. seçenektekileri yapana kadar Ragnarök PC'ye gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, God of War 2018'i PC'de bitirdim, devam oyununu edinmek istiyorum. Aklımda iki seçenek var.
  1. Yan görevleri, iyilikleri vb. şeyleri hiç yapmadım. Onları bitirmek ve 1 kere tekrar başlamak. Bu süre zarfında Ragnarök'ün PC'ye gelmesini beklemek.
  2. 2. elden PS4 almak. (Monitör de almam gerek :/)
Yalnız iki tane sorum var: GoW Ragnarök, PS4'te stabil 60FPS verir mi?
Çünkü 60FPS takıntım var 30FPS hiçbir oyundan zevk alamıyorum gerekirse 970000 kere paylaşılan Aykut Elmas videosu gibi kaliteyi düşerim yine de 60 FPS almaya çalışırım :)

1. seçenektekileri yapana kadar Ragnarök PC'ye gelir mi?
PlayStation 4ler 30 fps diye biliyorum. Pro model hariç. Bekleyin.

Sisteminiz bir ps4'ten daha iyi. Ps4'te 900p'de 30fps oynamak için gidip 8000-9000tl masraf yapmayın. 1-2 Seneye oyun Steam'e gelecektir. Firmalar parayı sever.

Hocam varsa bütçe bekleyin bu sistemi de satın 3060-3070 sistem toplayın kafanız rahat ultra +60 FPS oynayın.

Yakın gelecekte PC'ye geleceğini sanmiyorum. Ben herhangi bir FPS sorunu yaşamadım, tabii 60 FPS verdi mi takip etmedim ama gayet sorunsuz oynadım.
Hem de nasıl gelir hocam. Satışlar Sony'i çok memnun etti bütün özel oyunlar teker teker gelmeye başladı ilk serilerin eski oyunları onlar bitince ise yeni olanlar gelecek gibi.

Hocam varsa bütçe bekleyin bu sistemi de satın 3060-3070 sistem toplayın kafanız rahat ultra +60 FPS oynayın.
Hocam nasıl 3070 sistem toplayayım :D Keşke toplayabilsem :)

Şuan bütçem yok. En uygun 3070 sistem(Monitör dahil) ne kadar olur?

Bu saatten sonra iyi bir bilgisayarınız varsa PlayStation 4 almanızı önermem. Çok aşırı derecede pahalı.
Hocam orijinal ayarlarda 60-90 FPS arası veriyor. İyi midir?

Geri
Yukarı