GoW'a 263 TL verilir mi?

Bende vermiyorum. Şuana kadar bir oyuna max 150tl verdim. Öğrencilerin ilgi alanı olan bir sektör için bu fiyatlandırma çok fazla. Ama suç oyun şirketlerinde değil demek istiyorum.
Tamam suçun oyun şirketlerinde olmadığınının zaten farkındayım. Kimse kimseye 3-5 dolara oyun sat demiyor ayrıca dolar kurunun bu ülkede aşırı yüksek olduğu bir gerçek ve Türkiye pazarına girecek firmalar etkin müşteri-oyuncu istiyorsa bize uygun fiyatlandırma yapmalıdır bkz(disney+, game pass) gibisinden bir önerge sundum. Zaten adam Türkiye'de bu oyunu 15 dolardan satmaktansa 10 dolara satsa daha fazla oyuncuya ulaşır ve daha fazla kar eder kısaca bir ülkenin pazarına gireceksen o ülkenin içinde bulunduğu şartlarda fiyat sunmalısın.

Tamam suçun oyun şirketlerinde olmadığınının zaten farkındayım. Kimse kimseye 3-5 dolara oyun sat demiyor ayrıca dolar kurunun bu ülkede aşırı yüksek olduğu bir gerçek ve Türkiye pazarına girecek firmalar etkin müşteri-oyuncu istiyorsa bize uygun fiyatlandırma yapmalıdır bkz(Disney+, Game Pass) gibisinden bir önerge sundum. Zaten adam Türkiye'de bu oyunu 15 dolardan satmaktansa 10 dolara satsa daha fazla oyuncuya ulaşır ve daha fazla kar eder kısaca bir ülkenin pazarına gireceksen o ülkenin içinde bulunduğu şartlarda fiyat sunmalısın.

Game Pass TR'de zarar ediyor. Çoğu kişi hala crack kullanımına devam ediyor. 2'sinin de zam yapacağını düşünüyorum. Game Pass'ten zam haberini çok daha erken beklerdim ama adamlar TR Sv'sini unuttular herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı