GPT-4o nasıl kullanılır?

aykiut

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yeni çıkan GPT 4o yu şu an kullanabiliyor muyuz? Kullanabiliyorsak nasıl kullanabiliriz yardım olursanız sevinirim.

Plus üyeliği kısmı var sadece Android bir telefondanda denedim şimdi yine olmuyor. Plus üyeliği olması gerekmiyor diye biliyorum doğru değil mi?

Plus üyeliği kısmı var sadece Android bir telefondanda denedim şimdi yine olmuyor. Plus üyeliği olması gerekmiyor diye biliyorum doğru değil mi?

Bende de gitmiş :)

Saat 9 da çektiğim fotoğrafı ekliyorum hocam. Birkaç gün bekleyip, sistemin oturmasını beklemek galiba en iyisi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-14-21-03-35-657_com.openai.chatgpt.jpg
    Screenshot_2024-05-14-21-03-35-657_com.openai.chatgpt.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 643
Bende de gitmiş :)

Saat 9 da çektiğim fotoğrafı ekliyorum hocam. Birkaç gün bekleyip, sistemin oturmasını beklemek galiba en iyisi.

Aynen araştırdığıma göre biraz şansa mıdır nedir artık çıkıyor sanırım ama beklemek en iyisi ama insanda bir merak ediyor :)

Merhaba yeni çıkan GPT 4O yu şu an kullanabiliyor muyuz? Kullanabiliyorsak nasıl kullanabiliriz yardım olursanız sevinirim.

Sanırım daha iPhone kullananlara gelmedi ben de tam anlamış değilim. Bende de kulaklık simgesi yok ama GPT-4o olarak gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım daha iPhone kullananlara gelmedi bende tam anlamış değilim bende de kulaklık simgesi yok ama GPT-4o olarak gözüküyor.

Ben Android'e de denedim pek bir fark yok bekleyeceğiz gibi mecbur. Ama hiçbir şeyinde net olmaması çok saçma ücretsiz diyorlar ne ne kadar ücretsiz biraz saçna geldi bana.

Geri
Yukarı