GPT-4o Ücretsiz Kullanıma Açıldı

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
İlk girdiğimde ekrana bir pop-up çıktı ama onu kapattım, orada direkt tanıtıyordu. Modele ilk girdiğimde ise zaten başka model seçilemiyor. Ya Plus versiyonu var ya da ücretsiz.

Linkte benimki gibi yazmasına gerek yok ama yazsanız da olur.

Screenshot_20240517_211551_Brave.jpg

Uygulamaya giriş yapmayı deniyorum ancak bende absürt bir hata veriyor birkaç gündür, ondan kullanamadım. Siz isterseniz test edersiniz.

İlk girdiğimde ekrana bir pop-up çıktı ama onu kapattım, orada direkt tanıtıyordu. Modele ilk girdiğimde ise zaten başka model seçilemiyor. Ya Plus versiyonu var ya da ücretsiz.

Eki Görüntüle 2198016

Uygulamaya giriş yapmayı deniyorum ancak bende absürt bir hata veriyor birkaç gündür, ondan kullanamadım. Siz isterseniz test edersiniz.

Sabah sunum ödevimi unutmuştum, yazdırırken GPT 4O ile yazdığını fark ettim ve çok şaşırdım. Neden ücretsiz acaba?

Sabah sunum ödevimi unutmuştum, yazdırırken GPT 4O ile yazdığını fark ettim ve çok şaşırdım. Neden ücretsiz acaba?
OpenAI sürümü ilk duyurduğunda "birkaç hafta içinde" genel kullanıma açacağını duyurmuştu zaten. Ücretsiz olmasına karar vermişler yani. Fakat bu kadar kısa sürede paylaşmalarını beklemiyordum. 😅 Belli ki hazır olmayı bekliyorlardı.

Eki Görüntüle 2198016

Sormak yasak değilse ne işe yarıyor?

Eki Görüntüle 2198016

Hocam bu sınırlı versiyonu değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Evet sınırlı versiyonu bu hocam.

Ekran Alıntısı.PNG

Doğru da insanın canı çekiyor diye 20 dolar verilir mi ya :D Ben olsam en azından deneme amaçlı 2 günlük verirdim yani insanlar deneyimlesin diye. Şu an çok deneyesim geldi fakat yani 20 doları 2 saat oynayacağım şey için vermek mantıksız.
Mevcut ücretsiz sürümde deneyebilirsiniz işte. Pahalı olmasının sebebi sunucu yükünün ağır olması. Aynı modeli lokal olarak çalıştırmaya kalksak güçlü ekran kartlarına ihtiyacımız olur. Yoksa 5 saatte (!) 1 cevap falan verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı