Grafik tasarım için 60000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
60000

Yavuzhan3455

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi günler,
Yaklaşık 1,5 senedir grafik tasarımı üzerine eğitim alıyorum. Birkaç zamandır da kullandığım MacBook Air A1466 artık birçok programda donmaya başladığı için kullanım imkanımı kısıtlıyor bunun için sizlerden tavsiye istiyorum. MacBook Pro M3 almayı düşündüm fakat arkadaşlarım o paraya Windows tabanlı MSI marka çok daha iyi bir laptop alabilirsin demişlerdi sizin bu konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı? Önceliğim tamamen (iş) ve grafik tasarım için kullanmak.

Önerin için teşekkür ederim peki neden MSI katana Mac M3 değil arasında ki farkı söyleme şansınız var mı? Ya da önerme sebebiniz?
Öncelikle işlemci karşılaştırmasını inceleyiniz: İşlemci Karşılaştırması
Genel kullanım olarak M3 biraz kısıtlı kalıyor, canınız oyun çektiğinde Katana modeli tüm isteklerinizi karşılar fakat M3 yapısı itibariyle oyunlara uygun olmayabilir.
Aslında bu birazda sizin cihazdan ne beklediğinize bağlı.

Karşılaştırıldıklarında kendilerine göre farklı üstünlükleri olmasına rağmen şahsi tercihim Katana olurdu, herşeye iş olarak bakmamak gerekiyor.

Son düzenleme:
Genel kullanım olarak M3 biraz kısıtlı kalıyor, canınız oyun çektiğinde katana modeli tüm isteklerinizi karşılar fakat M3 yapısı itibarıyla oyunlara uygun olmayabilir.
Aslında bu biraz da sizin cihazdan ne beklediğinize bağlı.

Karşılaştırıldıklarında kendilerine göre farklı üstünlükleri olmasına rağmen şahsi tercihim katana olurdu, her şeye iş olarak bakmamak gerekiyor.

Teşekkür ederim haklısınız. Fakat bu alacağım sadece iş için olacağından dolayı tek odak noktam bu şekilde şu an. Önerinizi değerlendireceğim.

Genel kullanım olarak M3 biraz kısıtlı kalıyor, canınız oyun çektiğinde Katana modeli tüm isteklerinizi karşılar fakat M3 yapısı itibariyle oyunlara uygun olmayabilir.
Aslında bu birazda sizin cihazdan ne beklediğinize bağlı.

Karşılaştırıldıklarında kendilerine göre farklı üstünlükleri olmasına rağmen şahsi tercihim Katana olurdu, herşeye iş olarak bakmamak gerekiyor.
Konu sahibi oyunla alakalı bir şey söylememiş.

@Yavuzhan3455 Macbook Pro 14 M2 Pro bence kaçmaz harika cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı