Grafik Tasarım İçin MSI PE70 6QE Nasıldır?

Arayarak bilgi alabilirsiniz bence bütçeniz varsa +8 daha RAM taktırın derim. Tadından yenmez :)

Dell markası da fena değil ama Monster'a göre bence çok daha kaba duruyor..
Tamanen katılıyorum.Fazla kaba görüntü olarak.Ben performans fiyat açısından bakmıştım.Ekran kartı 970m.Ancak estetiğe gelirsek msi pe serisi monsterdan daha güzel duruyor bu tabikide zevk meselesi.

Son düzenleme:
Yalnız 5800 lira fiyatı.O fiyata daha iyisini bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
Fiyatı artık o civarlara çıkardım. Benim araştırdığım kadarıyla o fiyata bir monster birde msi prestige modelleri var en iyi olan tabi fiyat artık buralara çıktığı için önereceğiniz bir model varsa öğrenmek isterim bu aralar araştırmaya pek vakit bulamıyorum.

Fiyatı artık o civarlara çıkardım. Benim araştırdığım kadarıyla o fiyata bir monster birde msi prestige modelleri var en iyi olan tabi fiyat artık buralara çıktığı için önereceğiniz bir model varsa öğrenmek isterim bu aralar araştırmaya pek vakit bulamıyorum.
Açıkçası başka model öneririm ama birazcık oyuncu kasası olarak gözükür pe serisinin kasası biraz daha işe yönelik.Ancak ürünün daha uygun fiyatlısı mevcut. Örneğin;
Msı Pe72 7rd-696xtr İ7-7700hq 16gb Gtx 1050 4gb 1tb 17.3" Fhd Dos - n11.com
MSI PE72 7RD-696XTR Intel Core i7 7700HQ 2.8GHz / 3.8GHz Fiyatı

Açıkçası başka model öneririm ama birazcık oyuncu kasası olarak gözükür pe serisinin kasası biraz daha işe yönelik.Ancak ürünün daha uygun fiyatlısı mevcut. Örneğin;
700 lira 128gb SSD bence biraz fazla bir fark

700 lira 128gb SSD bence biraz fazla bir fark

700 lira SSD ve hazır işletim sisteminin olmasından geliyor büyük ihtimal. Diz üstünün tasarımıyla çok fazla ilgilenmiyorum ister oyuncu kasası olsun ister iş olsun önemli olan işlevi ama tabi ki ürünün kasa kalitesi klavyenin kalitesi gibi özellikler dikkat etmek gerekir orası ayrıdır.

Benim düşüncem bu modelden yana eğer başka bir öneriniz varsa dikkate alırım kesinlikle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı