Grafik Tasarım icin sistem önerisi

Bence bu arkadaş başlangış seviyesi grafik tasarımcısı çünkü gerçekten profesyonel olsaydı bu kadar bütçeye grafik tasarım bilgisayarından performans alamıyacağını bilirdi.

Cinema 4d - after effects - Autodesk maya - vs...

Bence bu arkadaş başlangış seviyesi grafik tasarımcısı çünkü gerçekten profesyonel olsaydı bu kadar bütçeye grafik tasarım bilgisayarından performans alamıyacağını bilirdi.
Bu sene grafik tasarıma basliyacagimi belirttim zaten...2 bin TL'lik sistem den iyi performans alamicayacigimi biliyorum şimdilik idare etsin ilerde daha iyisini alicam inş.

Yahu siz şimdi bırakın grafik işini filan. 2000 tl ye fx6300 gibi bir işlemciyi neden koymak istiyorsunuz? Neyin kafası bu ya? Oyun oynasaydı da intel önerilmesi lazım bu bütçeye. Sen hala fx6300 diyorsun.

Arkadaşlar bende bir tavsiye alabilir miyim.
Kullandığım programlar Adobe ailesinden Indesign, illustrator, photoshop, arasıra corel x6. Ama günün 10 saati INDESIGN açık ve aynı anda hem CS6 hem CS5 hem CS3 açık olabiliyor. Dolayısıyla kasmayacak ve en ucuz şekilde bize mâl olacak bir sisteme ihtiyacım var.

Monitöre gerek yok, HDD iyi birşeye gerek yok, eski bilgisayardakini kullanacağım.

Bütçe yorumlara açığım ama pek eli açık bir patronumuz olmadığı için "mümkün olan" en alt seviyelerde olması gerekiyor.
2000 TL maksimum kabul eder diye tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı