Çözüldü Grand Theft Auto 4 silinmesine rağmen arka planda çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OsbikTR

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi geçen GTA 4 oynayayım dedim indirdim kasıyordu baktım optimizasyon sorunu varmış oyunun mod falan indirdim yine kasıyordu vazgeçtim bıraktım oyunu ondan sonra baktım başka oyunlarda RAM ekran kartı falan çok kullanılıyor AMD Software uygulamasına baktım oyun uzun süredir açık sildim gitsin diye yine de gitmedi ne yapabilirim?

Çözüm
Başlıkta yazdığı gibi geçen GTA 4 oynayayım dedim indirdim kasıyordu baktım optimizasyon sorunu varmış oyunun mod falan indirdim yine kasıyordu vazgeçtim bıraktım oyunu ondan sonra baktım başka oyunlarda RAM ekran kartı falan çok kullanılıyor AMD Software uygulamasına baktım oyun uzun süredir açık sildim gitsin diye yine de gitmedi ne yapabilirim?
Hocam diskten dosyalarını silin bulabilirseniz.
Hocam diskten dosyalarını silin bulabilirseniz.

Çözüm
Hocam denetim masasından veya dosyalardan silmelisiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı