Steam Grand Theft Auto V $9,24!

Aceleniz yoksa Epic Games indirimini bekleyin, Kış indiriminde tekrar %33'lük kupon verecekmiş. Güzel combo yaparsınız ve ucuza gelir.

Aceleniz yoksa Epic Games indirimini bekleyin, kış indiriminde tekrar %33'lük kupon verecekmiş. Güzel combo yaparsınız ve ucuza gelir.

Dostum işler öyle olmuyor. Yayıncılar onaylaması lazım. GTA 5 indirim girmez kupon gelirse. Bildiğin gibi sonbahar indiriminde girmedi sebebi belli kupondan dolayı yoksa indirim girerdi.

Dostum işler öyle olmuyor. Yayıncılar onaylaması lazım. GTA 5 indirim girmez kupon gelirse. Bildiğin gibi sonbahar indiriminde girmedi sebebi belli kupondan dolayı yoksa indirim girerdi.
Basın haberlerine göre 13 Aralık - 10 Ocak arası Epic Games'te indirim olacak ve %33 oranında indirim sağlayan kupon verecekler. Muhtemelen GTA 5 de indirime girer hocam, kış indirimi olacak çünkü. Aceleniz yoksa bekleyin derim, eğer indirime girerse çok ucuza gelecektir. Zaten dolara da geçtik Steam'de zam falan gelmez.
Diyelim indirime girmedi Epic'te, o zaman Steam'den alırsın zaten önümüz Kış indirimi :) Risk yok yani, tek risk doların artması olur ama çok artacağını sanmıyorum bu faizlerin yüksek olduğu ortamda.

İndirimin ne kadar süreceği belli değil sanırım. Epic kış indirimlerinde GTA 5'i indirime sokup bir de üstüne %33 kupon vermeliki bu fiyattan düşük olsun. Almak isteyenler için iyi bir fırsat. Kış indirimlerinin sonbahar indirimlerindeki fiyatlar ve kampanyalardan çok farklı olacağını sanmıyorum Epic kısmında.

İndirimin ne kadar süreceği belli değil sanırım. Epic kış indirimlerinde GTA 5'i indirime sokup bir de üstüne %33 kupon vermeliki bu fiyattan düşük olsun. Almak isteyenler için iyi bir fırsat. Kış indirimlerinin sonbahar indirimlerindeki fiyatlar ve kampanyalardan çok farklı olacağını sanmıyorum Epic kısmında.

Şöyle izzah edeyim. Kupon çıkarırken yapımcılarla konuşuluyor. GTA 5 indirim girmez gör bak.

Epic yapımcıların izni dahilinde kuponu o oyun için kullanılabilir kılıyor, evet biliyorum, dediğiniz gibi fiyat düşmez. Bende sanırım alacağım Steam'den.
İşinizi riske atmak istemiyorsanız alın tabii ki, en kötü Epic'te iyi fiyata düşerse iade edersiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı