Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

Onu geçtim, bence araçlar yüksekten düşünce bile patlamamalı. (bkz. GTA 5) altınızda ınsurgent ya da tank gibi bir şey yoksa biraz yüksekten tepe üstü yere çakılınca araç hemen patlıyordu *wasted*

Benzin deposuna denk geldi ayağına araçların hemen patlamasını da sevmiyordum GTA 5'te. Bir de havada araçların ayrodinamiğini manipüle edebiliyorduk, o gidebilir belki GTA 6'da, söylentiler arasındaydı. Yani araç ters dönerse artık aracı geri çevirme olmayabilir.

Sızan görüntülerde bir kaza görüntüsü vardı araç yüksekten düşüyordu çok gerçekçi değildi ama ideal bir gerçekçilik sunuyordu.

@Liberteen, işte o kadar hypelandıktan sonra bu fragman ister istemez beklentileri karşılamadı. En iyisi Reddit kullanmayı bırakayım, orada gereksiz hypelandı.
Ben de aynı şekilde YouTube üzerinde abuse edildim "GTA 6'da şöyle olacak böyle olacak bunlar olacak, biraz tuz biraz pul biberli olacak" şeklinde geçen seneden beri YouTube algoritması önüme çıkardıkça ben de tıkladım yabancı kaynaklı videolara. Ama hiç birini çok ciddiye almadım :)

Onu geçtim, bence araçlar yüksekten düşünce bile patlamamalı. (bkz. GTA 5) Altınızda Insurgent ya da tank gibi bir şey yoksa biraz yüksekten tepe üstü yere çakılınca araç hemen patlıyordu *WASTED*

Benzin deposuna denk geldi ayağına araçların hemen patlamasını da sevmiyordum GTA 5'te. Bir de havada araçların ayrodinamiğini manipüle edebiliyorduk, o gidebilir belki GTA 6'da, söylentiler arasındaydı. Yani araç ters dönerse artık aracı geri çevirme olmayabilir.
Gta 4 tarzı ezilme sistemini geri isterdim ben, ya da Gta 4 teki daha ağır daha “gelişkin” euphora motorunu.

GTA 4 tarzı ezilme sistemini geri isterdim ben, ya da GTA 4'teki daha ağır daha “gelişkin” euphora motorunu.

GTA 5 kadar hafif olmaz ama RDR2 kadar da ağır olmaz bence GTA4 ayarında belki olabilir ama o kadar da olmaz herhalde.

Sızan görüntülerde bir kaza görüntüsü vardı. Araç yüksekten düşüyordu. Çok gerçekçi değildi ama ideal bir gerçekçilik sunuyordu.
GTA serisi hiçbir zaman gerçekçilik üzerine olmadı. Cebinizden roketler ve yüz tane farklı silah çıkarabiliyorsunuz. Eğer oyunu çok gerçekçi yaparsalar oynanışı kısıtlayacaktır ve oyunu olduğu gibi seven kişileri etkileyecektir. GTA IV oynarken direklere çarptığınızda farklı bir galaksiye uçmak bile sinir bozucu olabiliyordu.

Abi hani saat 5 olacaktı?
Twitter'da gece yarısı TR saati ile 1:30-2:00 civarı sızdırıldı trailer. Düşük çözünürlüklü ve watermarklıydı.

Hemen arkasından da Rockstar damage control sağlamak için sanırım trailer'ı kendi resmi Youtube kanalında yayınladı. Arkasından da sosyal medyada "Trailer sızdırıldı, lütfen bizim platformdan izleyin" şeklinde bir yazı paylaşmışlardı, kelimesi kelimesine hatırlamıyorum ama.

Son düzenleme:
Ha anladım. 2026 yılında çıkar 1 yıl ertelemeyle.
1701762404279.png

YouTube kanalları hala bu bannerı kullanıyor. Fragman da Online kısımı göstermemeleri de beni şaşırttı.

GTA serisi hiçbir zaman gerçekçilik üzerine olmadı. Cebinizden roketler ve yüz tane farklı silah çıkarabiliyorsunuz. Eğer oyunu çok gerçekçi yaparsalar oynanışı kısıtlayacaktır ve oyunu olduğu gibi seven kişileri etkileyecektir. GTA IV oynarken direklere çarptığınızda farklı bir galaksiye uçmak bile sinir bozucu olabiliyordu.
Hayır ben şunu da anlamıyorum gerçekçilik arayabilirsin ama bunun yeri GTA değil ki seriye göre gene de iyi bir gerçekçilik sunduklarını kabul etmeliyiz. GTA ya bu RDR değil eğlenceyi ön planda tutması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı