Çözüldü Green Card kazanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Batuhant7

Kilopat
Yer
Eskişehir
Diyelim ki Green Card kazandım, kazandıktan sonra ne kadar süre içinde Amerika'ya gitmem gerekiyor ve gidip gelirsem ne kadar süre daha gitmeme hakkım oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
IMG_20200619_160356.jpg

.
Green card'ı son yılları değil de kazanan kişiler de uygun görmediklerini elemelerini sağlayan bir yasa eklediler. Finansal açıdan, sağlık açısından ABD 'ye yük olanlar elenecek.
Kalifiyeli eleman falan diyorlardı, point-based sisteme geçiş yapılmasını istiyordu. Bakalım ne olacak. Finansal olarak zaten 15bin dolar civarı bir para isteniyor, bana bu sene çıktı da parayı bulamayacağım gibi.

Kalifiyeli eleman falan diyorlardı, point-based sisteme geçiş yapılmasını istiyordu. Bakalım ne olacak. Finansal olarak zaten 15bin dolar civarı bir para isteniyor, bana bu sene çıktı da parayı bulamayacağım gibi.
15 bin dolar mı.. Büyükelçilik ile görüştünüz mü, eminmisiniz. Umarım bu fırsatı yakalamışken kaçırmazsınız.

15 bin dolar mı.. Büyükelçilik ile görüştünüz mü, eminmisiniz. Umarım bu fırsatı yakalamışken kaçırmazsınız.
Daha görüşme kısmına çok var işin, 100 bin lira civarı bir para gerekli oluyormuş duyduğum kadarıyla.

Bankada herhangi bir para istiyorlar mı?
Green cardı kazandıktan sonra evet isteniyor. Net bir miktar yok. Yani adamlar sana şu kadar para getireceksin demiyor da, senin orada 1 yıl boyunca devlete sıkıntı yaratmayacağından emin olmak istiyor. Daha önce giden insanlarda 15k+ kişi başı 5k şeklinde para varsa sıkıntı olmadığını söylüyor. Tabii buda eyaletten eyalete değişiyor. Texas gibi bir yere gideceksen büyük ihtimal 10k ile de yırtabilirsin belli olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı