Grundig GTB 701 Çoklu Dokunmatik Sorunu

ziya

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Ben 1 hafta önce Grundig GTB-701 ürününü aldım. Üründen memnunum. Çoğu isteğimi karşılıyor. Yalnız tek sorunum var. O da Çoklu Dokunmatik ekranla ilgili. En çok oyun oynarken etkiliyor beni. Sorun şu, çoklu parmakla tableti kullanıyorum. Kullandıktan sonra bir parmağım basılı kalıyor, diğerlerini kaldırıyorum ama tablet hala diğer parmaklarımı algılıyor. Yani multitouch testte 5 parmak algıladı, 4 ünü kaldırdım biri basılı kaldı ama hala ekranda 5 tane parmak yeri vardı. Yazılımsal ise her türlü rom, programa açığım. Donanımsal ise de Garanti'ye verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işe yaramadı. Peki her tablete uyan custom romlar olabilir mi çünkü verdiğiniz link şuan ki sürümdü. Bu tablete uyabilecek custom romlar aradım fakat bulamadım bir tane denedim dokunmatiği çalışmadı önerebiliri misiniz? Bir haftaya götüreceğim o zamana kadar deneyeceğim.

Aynı sorun bendeki grundig gtb 701 tablette de mevcut. 2 parmak dokunun, birini kaldırdığınızda basılı kalıyor. Diğerini de bıraktığınız zaman o da bırakıyor. Ayrıca ben tablette Vine programında videoları izleyemiyorum. Ses geliyor fakat görüntü siyah.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı