GT 1030 sistemde görüntü bir anda gittikten sonra açılmamaya başladı

Ftnmn14

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Başlıkta da belirttigim gibi, GT 1030 goruntu vermiyor. DVI to VGA cevirici kullanıyorum. Bilgisayar normal calisiyordum sonra birden goruntu gitti, yeniden PC kapatip actigimda goruntu gelmemeye basladi. Daha önce de PC'ni actigimda görüntü gelmiyordu fakat ceviricini çıkarıp geri taktigimda aciliyordu. Simdi ne yapsam da ekran gelmiyor, ekran kartini ve RAM'leri cikarip taktim olmadi. Ekran kartini cikarip anakarta VGA bagladigimda goruntu geliyor, PC calisiyor.

Selam. Başlıkta da belirttigim gibi, GT 1030 goruntu vermiyor. DVI to VGA cevirici kullanıyorum. Bilgisayar normal calisiyordum sonra birden goruntu gitti, yeniden PC kapatip actigimda goruntu gelmemeye basladi. Daha önce de PC'ni actigimda görüntü gelmiyordu fakat ceviricini çıkarıp geri taktigimda aciliyordu. Simdi ne yapsam da ekran gelmiyor, ekran kartini ve RAM'leri çıkarıp taktim olmadi. Ekran kartini çıkarıp anakarta VGA bagladigimda goruntu geliyor, PC calisiyor.

Ekran kartı yüksek sıcaklıklarda uzun süre çalıştı mı?

Selam. Başlıkta da belirttigim gibi, GT 1030 goruntu vermiyor. DVI to VGA cevirici kullanıyorum. Bilgisayar normal calisiyordum sonra birden goruntu gitti, yeniden PC kapatip actigimda goruntu gelmemeye basladi. Daha önce de PC'ni actigimda görüntü gelmiyordu fakat ceviricini çıkarıp geri taktigimda aciliyordu. Simdi ne yapsam da ekran gelmiyor, ekran kartini ve RAM'leri çıkarıp taktim olmadi. Ekran kartini çıkarıp anakarta VGA bagladigimda goruntu geliyor, PC calisiyor.

Anakarttan görüntü alıyorsan sanırım ekran kartın yanmış olabilir aynı durumu yaşadığımda sorun buydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı