GT 1030'lu PC toplama

RAM den 2 tane alın toplamda 4000TL yapıyor.
Hocam çok teşekkür ederim.

RAM'den 2 tane alın toplamda 4000TL yapıyor.

Hocam bu PSU pek de iyi görünmedi gözüme sanırsam hiç adını duymadığım için şimdi hiç bilmediğim bir şey için kötü yorum yapmak istemem fakat başka bir PSU önerilebilirdi.
Şu anda öneri atamayacağım kusura bakmayın 1-2 saatliğine bir şeye giremeyen bir PC'ye geçtimde yoksa güzel bir öneri yapardım kusuruma bakmayın lütfen.

Hocam çok teşekkür ederim.
Rica ederim sistemin FPS değerlerine buradan bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve bu sisteme daha sonra elime para geçince ekran kartı takabilirim değil mi?
Elbette takabilirsiniz 1660S e kadar destekler sanırsam.
Hocam bu PSU pek de iyi görünmedi gözüme sanırsam hiç adını duymadığım için şimdi hiç bilmediğim bir şey için kötü yorum yapmak istemem fakat başka bir PSU önerilebilirdi.
Şu anda öneri atamayacağım kusura bakmayın 1-2 saatliğine bir şeye giremeyen bir PC'ye geçtimde yoksa güzel bir öneri yapardım kusuruma bakmayın lütfen.

Hocam High Power PSU'lar sağlam markadır alınabilir kalitelidir sorun çıkarmaz.

Hoşunuza gitmediyse PSU bu ile dğiştirilebilir.

Rica ederim sistemin FPS değerlerine buradan bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elbette takabilirsiniz 1660S e kadar destekler sanırsam.

Hocam High Power PSU'lar sağlam markadır alınabilir kalitelidir sorun çıkarmaz.

Hoşunuza gitmediyse PSU bu ile dğiştirilebilir.
Hocam çok teşekkür ederim iyi ki bu forumu bulmuşum herkes birbirine yardım ediyor hayatımda gördüğüm en iyi sosyal mecra Technopat olabilir.

Merhaba, biriktirdiğim para ile kendime masaüstü bir bilgisayar almak istiyorum.2 sorum var.
1:Bu sene yaza kadar ekran kartı fiyatlarının düşme ihtimali var mı?
2: GT 1030'lu düzgün bir sistem ne kadara mal olur en düşük? (Monitör klavye mouse vs. var)
Gt 1030'lu sistem hiç önermem, apu sistem toplamak en mantıklısı (apu = ekran kartsız sistem), ekran kartı fiyatları düşme ihtimali az, Donanım Arşivi'nin 3000TL oyuncu bilgisayarı toplama videosu var oradaki parçaları alabilirsin ve kalan parayla monitör, klavye, mouse alabilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-12-12-42-58-14.jpg
    Screenshot_2021-07-12-12-42-58-14.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 25
Gt 1030'lu sistem hiç önermem, apu sistem toplamak en mantıklısı (apu = ekran kartsız sistem), ekran kartı fiyatları düşme ihtimali az, Donanım Arşivi'nin 3000TL oyuncu bilgisayarı toplama videosu var oradaki parçaları alabilirsin ve kalan parayla monitör, klavye, mouse alabilirsin.
2: GT 1030'lu düzgün bir sistem ne kadara mal olur en düşük? (Monitör klavye mouse vs. var)

Yeni konular

Geri
Yukarı