GT 415 Overclock Voltaj Verme Sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim. Size bir sorum olacak. Bu ekran kartına overclock yaptım ama oyunlardaki fps 1-2 arasından yükseldi. Soğutucusu çok iyi kartın ama voltaj vermeden 800mhzye falan çıkartmak istiyorum. Nasıl bu karta voltaj verebilirim?

wqe.jpg

Aynı kartı kullandım. Lanet bir kart bana göre. Nvidia Inspector'den O.C yapma fazla bir işe yaramıyor. Msi Afterburner ile yapabilirsin. Maksimum Core Clock'u 700 mhz'ye alabilirsin, çünkü en uygunu 700 mhz'dir. Zira 750 mhz yapınca kart sapıtıyor. Memory clock'u ise 400 mhz'ye çek. Senin için yeterli olur. Bu kartla O.C ile GTA 5'i oynamıştım 800x600'de. Ayrıca bu karta voltaj veremezsiniz

Son düzenleme:
760da rahat çalışıyor full yükte 60 dereceyi geçmedi biraz voltaj arttırıp değerleri görmek istiyorum peki voltajı nasıl artırabilir msi after burner ile resimdeki gibi kilitli o kısım

peki cevaplarınız için çok teşekkür ederim hiç riske girip bios falan yapmıyıyım birda bu akrtla gta 5 oynadım demiştiniz kasma falan yapıyormu yani en düşük ayarlarda o.c ile

peki cevaplarınız için çok teşekkür ederim hiç riske girip bios falan yapmıyıyım birda bu akrtla gta 5 oynadım demiştiniz kasma falan yapıyormu yani en düşük ayarlarda o.c ile
O.C ile, 700 Mhz Core Clock, 400 Mhz Memory Clock ayarlarda minimum 30 fps'de oynattı. Bakın bu da videosu (daha önceden çekmiştim).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı