GT 540M sürücü güncelleme sorunu

krokan11

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Casper TWH marka modelli bilgisayarımın ekran kartı GT 540M şuan eski driveri olan 340.52'yi kullanmaktayım çünkü bundan başka bir driver ile ekran kartımı çalıştıramıyorum aygıt yöneticisinde sarı ünlem veriyor... En güncel driver dahil sarı ünlem vermekte (361.43).

1) Ekran kartının yeni ve güncel driverına geçirebilmemin bir yolu var mı ? Kullandığım driver 340.52

2)
Şu anki driverla nVidia denetim masasını açtığımda ayarları kaydedemiyorum uygula dediğim halde ayarlar normal ayarlarında kalıyor.

3) Eğer hiçbir şekilde çözümü yok diyorsanız önerebileceğiniz ekran kartı nedir sistemime göre ? 1 GB'dan yukarı olmasını istiyorum .
işlemci: intel i7-2670QM @2.20GHz
Ram : 8 GB
Anakart : Quanta TWH

Başka ne özellikleri söylemem gerekir bilemedim gereken herşeyi söylerim. Teşekkürler...

Her türlü şeyi denedim temiz kurulum DDU ile güvenli modda sildim tekrar yükledim olmadı. Format attım tekrar her şeyi tertemiz kurdum olmadı. Bir yerde bi yanlısım var mı diye her şeyi en az 2'şer 3'er kere yaptım yine olmadı. Bende Pes ettim eski sürücüyü kurdum şu an onunla çalışıyor ama nVidia denetim masasındaki ayarları kaydedemiyorum.

Bende aynı sorunu yaşamaktayım. GT540M de Nvidia'nın 2 ekran kartı arasında geçiş (Optimus) teknolojisi sayesinde güncel sürücüleri yükleyemiyorum. Ancak donanım üreticimin sitesinden indirdiğim sürücüler uyumlu oluyor.

Kesin Çözüm !!!

Bilgisayarlar eski olduğu için bu sorunla karşılaşıyoruz. Şu anlık tek yol yüklü olan sürücüyü silip bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra Drivers | GeForce bu sürücüyü yüklemek ve sonrasında hiç bir şekilde güncelleme yapmamak böyle hem GPU aktif oluyor hem de Nvidia Denetim Masasına erişebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı