GT 635M Sistem ne kadar eder ?

1000TL civarı satarsanız kendinizi şanslı sayabilirsiniz ürün garanti dışı ise satılması zorlaşır. Ürün özel sipariş diyorsunuz sadece hdd farklı bunu garanti dışı kalmış bir ürün için konuşmak mantıksız sonuçta garanti kapsamında olmadığı için herkes hdd değiştirebilir. Son olarak ekran kartı başlangıç seviyesi sayılabilir ve işlemci 3.nesil.
HDD değiştirmek için kapağını sökerseniz üzerindeki güvenlik etiketide çıkar ve hardiskin üzerinde bilgisayarın seri numarası etiketi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata pentium işlemcili cihazlar satılıyor o_O

Kim alıyor?
Maksimum edeceği 700 TL. Bugün 1600 TL'ye 850M işlemcili 1 TB HDD'li ve 4.Nesil işlemcili sıfır 2 yıl garantili üstelik Asus marka cihazlar satılıyorken garantisi olmayan bu ürüne 1000-1200 eder diyen arkadaşlar fazla iyimser davranmış.

1000TL civarı satarsanız kendinizi şanslı sayabilirsiniz ürün garanti dışı ise satılması zorlaşır. Ürün özel sipariş diyorsunuz sadece hdd farklı bunu garanti dışı kalmış bir ürün için konuşmak mantıksız sonuçta garanti kapsamında olmadığı için herkes hdd değiştirebilir. Son olarak ekran kartı başlangıç seviyesi sayılabilir ve işlemci 3.nesil.
HDD değiştirmek için kapağını sökerseniz üzerindeki güvenlik etiketide çıkar ve hardiskin üzerinde bilgisayarın seri numarası etiketi olur.

İşlemcinizin tam modelini yazın. Ona bakarsanız benimkide 4.nesil İ5. Format atılıncada garanti gitmez.
Bizzat servisi aradım kusura bakmayın garanti kapsamı dışı dedi.

Bilgisayarın garanti kağıdında yazılımsal/donanımsal değişiklik yapıldığında exper cihazdan sorumlu değildir diye bir madde var.

Format Atıldığı için nasıl garanti dışı kalıyor cihaz onu anlamadım ben ? Sonuçta hiç bir firma zaten yazılıma garanti vermez ki garanti verdikleri şey donanımdır.
Bu arada hemşerimsiniz :)

Ben bu bilgisayara 975 dolar verdim kazıklandım mı yoksa :cry::cry::cry:

Daha önce toshiba ve asus format atılırsa garanti gider mi diye servisle konuşmuştuk ve gitmediğini söylemişlerdi demek ki markadan markaya fark var. Bide bilgisayarın altında windows keyi varsa orjinalini yükleyin win8 olarak aldıysanızda biostaki gömülü keyi kullanıp yine orjinal yapabilirsiniz. Sonuçta 1 senelik garanti fiyatını ve satılma olasılığını arttıracaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı