GT 730 performansı düşük

Cem Sonışıl

Hectopat
Birkaç oyunda normalde beklenen FPS'leri almayınca kontrol etmek istedim ve bu sonucu ortaya çıkardı benchmark testi. Tam olarak sorun ne olabilir sizce? Genelde fazla oyun oynayan biri değilim o yüzden bu ekran kartını kullanıyorum, tabii ekonomiyi de ekleyebilirsiniz bu duruma. Her neyse CPU modeli olarak AMD 2600X kullanıyorum bu arada. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Screenshot_1.jpg

O iğrenç siteye güvenme aşırı saçma çocuk işi. Gt730 işlemcin için epey zayıf kalıyor. Oyundan fps değerleri ile ilgili bilgi vermen iyi olur.

Birkaç oyunda normalde beklenen FPS'leri almayınca kontrol etmek istedim ve bu sonucu ortaya çıkardı benchmark testi. Tam olarak sorun ne olabilir sizce? Genelde fazla oyun oynayan biri değilim o yüzden bu ekran kartını kullanıyorum, tabii ekonomiyi de ekleyebilirsiniz bu duruma. Her neyse CPU modeli olarak AMD 2600X kullanıyorum bu arada. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1544637

GT 730'un hangi modeli pasif soğutma mı aktif mi?

GT 730'un hangi modeli pasif soğutma mı aktif mi?
O iğrenç siteye güvenme aşırı saçma çocuk işi. Gt730 işlemcin için epey zayıf kalıyor. Oyundan fps değerleri ile ilgili bilgi vermen iyi olur.
oynamak istediğim oyun guilty gear strive idi. Testlere baktığımda çok rahat 50-70 fps alabildiğini görüyorum ama ben low 720p ayarına çekmeme rağmen aldığım maksimum fps 25 civarı.

ayrıca kartın linki : Asus Gt730 Ddr3 4gb 128 bit Nvidia Geforce Dx11 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen Al.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 19
Oynamak istediğim oyun guilty Gear strive idi. Testlere baktığımda çok rahat 50-70 FPS alabildiğini görüyorum ama ben Low 720p ayarına çekmeme rağmen aldığım maksimum FPS 25 civarı.

Ayrıca kartın linki: Asus Gt730 Ddr3 4gb 128 bit Nvidia Geforce Dx11 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen Al.

Cihazınız fanlı versiyonu isterseniz MSI Afterburner yükleyip biraz ekran kartını overclock yapabilirsiniz.

Bu gt 730 un iki versiyonu mu vardi ya ben mi yanlis hatirliyorum? Bir versiyonun surucusu eskide kalmisti.
Evet oyleymis bu mesaji yazarken buldum. Yanlis surucu falan kurulmus olabilir mi?

Bu gt 730 un iki versiyonu mu vardi ya ben mi yanlis hatirliyorum? Bir versiyonun surucusu eskide kalmisti.
Evet oyleymis bu mesaji yazarken buldum. Yanlis surucu falan kurulmus olabilir mi?
Valla hocam, ekran kartı zaten baya dandik onun farkındayım da surucu konusunda da rezalet, çoğu surucunun yuklenişini kabul etmiyordu en son 388.1'i kurabildim. Bu arada overclock da yapılamıyormuş anlaşılan.

Yeni konular

Geri
Yukarı