GT 940M PUBG kaldırır mı?

bu hatayı nasıl gıderırım fıkrın varmı acaba
Dostum çözünürlüğü veya ekran ölçeği ayarını düşürdüysen maalesef böyle oluyor. Çözünürlüğü bilgisayarın ekranı ile aynı yap ve ekran ölçeği 100 olsun. Ekran ölçeğini 100 yapınca büyük ihtimal fps düşücek ama böyle kullanmak cidden zulüm bir ara maalesef bende böyle kullanıyordum.

Dostum çözünürlüğü veya ekran ölçeği ayarını düşürdüysen maalesef böyle oluyor. Çözünürlüğü bilgisayarın ekranı ile aynı yap ve ekran ölçeği 100 olsun. Ekran ölçeğini 100 yapınca büyük ihtimal fps düşücek ama böyle kullanmak cidden zulüm bir ara maalesef bende böyle kullanıyordum.
Scrool ile oynayarak düzeldi ama oto geri tekrarlıyor 30 35 fps ile oynuyorum oyun zulüm geliyor uzaktaki adamları göremiyorum mermiler gidişi saç baş yolduruyor durbun takıyorum değişik anlamadım anlican oyundan bisi

Scrool ile oynayarak düzeldi ama oto geri tekrarlıyor 30 35 fps ile oynuyorum oyun zulüm geliyor uzaktaki adamları göremiyorum mermiler gidişi saç baş yolduruyor durbun takıyorum değişik anlamadım anlican oyundan bisi
Kardeşim 1 haftaya kadar bende 920m ile oyunuyordum oyunu dediğin gibi gerçekten hiç zevk vermiyor adeta zulüm. Scrool la parlaklığı kıstıkça azalıyor ama yinede tam çözüm değil. Oyun 1.0 yamasına ulaştı fakat hala optimizasyon sorunları ve bug çok var. Maalesef güncelleme beklemek tek çare veya başka bir bilgisayar.

940m le zor pubg 1.0 sürüm ve daha yeni 2 gün evvel gelen güncellemeyle güzel sonuçlar belki görülebilir 960m Monster kullanıyorum ayrıca kart overclock yapılmış halde pubgde full HD çözünürlükde yüksek ayarlarda 40-60 fps arası alıyorum buda oynanış açısından beni epey tatmin ediyor

940m le zor pubg 1.0 sürüm ve daha yeni 2 gün evvel gelen güncellemeyle güzel sonuçlar belki görülebilir 960m Monster kullanıyorum ayrıca kart overclock yapılmış halde pubgde full HD çözünürlükde yüksek ayarlarda 40-60 fps arası alıyorum buda oynanış açısından beni epey tatmin ediyor
Msı Afterburner programı ile mi overclock yaptınız acaba ?

Adam vurmak o kadar zor ki anlatamam yayıncılara bakıyordum ilk başlarda onlar çatır çatır vuruyorlar kolay sandım ele alınca oyünü hiç te ole değilmiş

Adam vurmak o kadar zor ki anlatamam yayıncılara bakıyordum ilk başlarda onlar çatır çatır vuruyorlar kolay sandım ele alınca oyünü hiç te ole değilmiş
Oyuna başlarken tıpkı senin gibiydim kardeşim Cs:Go gibi çatır çatır vururum diyordum hiç öyle değilmiş. Hele birde üstüne Fps sıkıntısı tam oluyor. :)

Acer leptop;
  • 8 GB RAM
  • 4 GB GT 940M
  • i5 6200U 2.30-2.80
  • Windows 10
Arkadaşımın sistemi i7 , 16 Ram , Gtx950m Pubg de 30-60 arası fps alıyorum. Büyük ihtimal sende 20-50 arası fps alırsın. Pek akıcı bir oyun olacağını düşünmem. Özellikle drop girdiğinde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı