GT630 4 GB Bellek Kullanımı

• Konuyu başlatan Eden Dust
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 775
GT630 ile 2GB bellek kullanımının üstüne çıkılır ise kartı ben alacağım, insanları yanlış bilgilendirmeyelim. Kart 4GB ama 4GB'i kullanacak kadar güçlü değil.

GT630 ile 2GB bellek kullanımının üstüne çıkılır ise kartı ben alacağım, insanları yanlış bilgilendirmeyelim. Kart 4GB ama 4GB'i kullanacak kadar güçlü değil.
GTA 5 de 2.5 GB civarına çıkmıştı sanırsam. İsterseniz bir ilanı inceleyin eğer hoşunuza giderse ordan iletişime geçersiniz. Arkadaşımın hesabından açtım ilanı bir karışıklık olmasın.

@KemalAkarsu Hocam bu kart ile GTA 5'de ayarları rahat açabilir miyim? Yanlış hatırlamıyorsam GTA 5'de Very High ayarlarda 2.6 GB VRAM kullanıyordu. Yani 4GB ya o yüzden dedim. :)
Kart 1080p için uygun değil. Ben 720p de oynuyordum tabi o zaman işlemci darboğazı vardı. Yaklaşık 45 civarı da fps değerim vardı. Youtube da GT630 oyun testleri yazarsanız veya game benchmarks daha iyi bir cevap alabilirsiniz.

@KemalAkarsu Fiyatı bayağı bir aşağı çekmeniz gerek. O kartın piyasası 100-150 arası değişkendir. Sizinki de etse etse 150 eder.
@Silinen üye Evet GT630'un 4 GB olan versiyonunun hiçbir işe yaramayacağı gerçeğini (top secret:ajan:) biliyorsun ve onun satıcı, alıcıları düzgün bir şekilde bilgilendirmek yerine tiye alıp dalganı geçiyorsun. Bugün dünyayı kurtaran sen oldun. Bravo. (y)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı