Gt630 720p ve daha düşük çözünürlükte Gta V Açar Mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
GT630 biliyorum kötü bir kart ama bu kart sizce 1366x768 çözünürlükte veya daha düşük bir çözünürlükte Gta 5 çalıştırabilir mi? Grafikleri Low'a alacağım tabi normal olarak. :) Ayrıca sizce bu karta Dx12 desteği gelir mi, gelirse bu oyunda performans kazandırır mı?
Not: Kartımın markası Msi.

DirectX 12 teknolojisi Nvidia tarafında Fermi, Kepler ve Maxwell mimarili olan ürünlere geleceği hakkında yazı okumuştum. GT630 da DirectX 12 destekleyebilir muhtemel.
Bu ekran kartı giriş seviye ekran kartı olduğundan her oyunda istenileni veremeyebilir. Ama bu ekran kartının çöp olduğunu göstermez. Sizin işinize yaramıyor diye bir şey çöp olmamalı. Mutlaka birinin/birilerinin işine yarıyordur.
Şuan GT630 kullanıyorum diye kartı övecek değilim. Birçok yerde de kartın günümüz oyunları için yetersiz olduğunu da yazdım (ama diğer yandan birçok oyunda da üzmüyor). Yüksek ayarlara yakın 1080p Euro Truck 2 oynatıyor mesela. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı