GT640 için Samsung QLED monitör uyumlu mu?

tokerlevent

Centipat
Arkadaşlar herkese selamlar.

Bilgisayarımın özellikleri:

i7 - 4770 CPU @ 3, 40 GHz.
8 GB RAM.
Ekran kartı: GT 640 4 GB.

Almak istediğim monitör ise:
Samsung LC27HG70QQMXUf 27" 1ms 144Hz (display+2xhdmı) FreeSync 2 HDR600 QHD Curved qled monitör

Benim asıl işim grafik tasarım ve web tasarım çok güncel oyun takip etmem ya da en son çıkan oyunları oynamam.

İsteğim görüntüsü güzel olsun büyük olsun kaliteli olsun.

Bu mönitördeki en hoşuma giden özellik aşağı yukarı hareket edebilmesi. İşim gereği çok önemli.

Alınır mı sizce? Ya da önerileriniz nedir?

144Hz'e aslında çok takılmıyorum aktif bir oyuncu değilim. Dediğim gibi profesyonel iş amaçlı kullanacağım.

Sorun yaşar mıyım ya da ekran kartı sorun çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese selamlar.

Bilgisayarımın özellikleri:

i7 - 4770 CPU @ 3, 40 GHz.
8 GB RAM.
Ekran kartı: GT 640 4 GB.

Almak istediğim monitör ise:
Samsung LC27HG70QQMXUf 27" 1ms 144Hz (display+2xhdmı) FreeSync 2 HDR600 QHD Curved qled monitör

Benim asıl işim grafik tasarım ve web tasarım çok güncel oyun takip etmem ya da en son çıkan oyunları oynamam.

İsteğim görüntüsü güzel olsun büyük olsun kaliteli olsun.

Bu mönitördeki en hoşuma giden özellik aşağı yukarı hareket edebilmesi. İşim gereği çok önemli.

Alınır mı sizce? Ya da önerileriniz nedir?

144Hz'e aslında çok takılmıyorum aktif bir oyuncu değilim. Dediğim gibi profesyonel iş amaçlı kullanacağım.

Sorun yaşar mıyım ya da ekran kartı sorun çıkarır mı?
640 ve QLED bana çok değişik geldi hocam.

640 ve QLED bana çok değişik geldi hocam.

Haklısınızdır muhtemelen :)

Ama dediğim gibi benim istediğim 27inç bir ekran ve ekranın aşağı yukarı sağa sola vs şekilde gidebilmesi. E almışkende böyle bir şey alayım mı acaba diyorum eski teknoloji bir şey almak yerine.

Daha sonra 27inç bir IMac alma niyetim var bunu da 2.ekran olarakta kullanabilirim o zaman diye düşünüyorum.

Oyun oynamayıp GPU gücünden yararlanmayacaksanız belirtilen çözünürlüğü destekler.
DVI'dan maksimum 2560*1600 çözünürlük verebiliyor. Ancak tavsiye etmem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı