GT740M bütün oyunları kaldırır mı

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
Merhabalar. Bugün İstanbul Bilişim'den yeni bir bilgisayar aldım. Sizce bu sistem son çıkan oyunları rahatlıkla kaldırır mı ? Cevap verirseniz sevinirim.

İşlemci : İntel Core i7 4770 3.40 Ghz (Turbo Boost ile Max. 3.90 Ghz)

Ram : 8 GB DDR3

Sabit Disk : 1000 GB (1 TB) SATA

Optik Sürücü DVD RW DUAL

İşletim Sistemi : Windows 8.1

Ekran Kartı : Nvidia Geforce GT740M Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bugün İstanbul Bilişim'den yeni bir bilgisayar aldım. Sizce bu sistem son çıkan oyunları rahatlıkla kaldırır mı ? Cevap verirseniz sevinirim.

İşlemci : İntel Core i7 4770 3.40 Ghz (Turbo Boost ile Max. 3.90 Ghz)

Ram : 8 GB DDR3

Sabit Disk : 1000 GB (1 TB) SATA

Optik Sürücü DVD RW DUAL

İşletim Sistemi : Windows 8.1

Ekran Kartı : Nvidia Geforce GT740M Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek)

Şu konuyu incelemenizi öneririm: https://www.technopat.net/forum/dizustu-ve-netbook/19301-gt740m-oyun-performansi-nasildir.html

Tam olarak notebook ekran kartı olduğunu bilmiyordum. Ama yine Watch Dogs, Gta 5 oyunlarını felan kaldırabilir mi ? Yani son çıkan oyunları ? Bu arada aldım yazmışım, alacağım daha. Siz konuya açıklık getirebilir misiniz ?

Tam olarak notebook ekran kartı olduğunu bilmiyordum. Ama yine Watch Dogs, Gta 5 oyunlarını felan kaldırabilir mi ? Yani son çıkan oyunları ? Bu arada aldım yazmışım, alacağım daha. Siz konuya açıklık getirebilir misiniz ?
Masaüstü sisteme nasıl dizüstü ekran kartı takacaksın ki. Ben de notebook sandım. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı