Gta 4 Sinematik Kalite Sorunu

Regalbeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar Technopat Ailesi ,

Sapphire HD 7850 1 GB ekran kartı kullanıyorum. Gta 4 da her şeyi high ve highest yapıyorum. Takılmalar olabiliyor arada. Akıcılıktan da tam istediğimi arada alamayabiliyorum. Bu ekran kartına göre normal midir ? Korsan oynadığım için mi oluyor ?( GTA 4 Korsan oynuyorum )

Başka bir sorum ki bu en önemlisi Gta 4 ve Mafia 2 ( Korsan ) Oynarken sinematiklerde görüntü kalitesi çok düşüyor. Dishonored ( Korsan ) oynarken ise kalite normal oluyor.Bunun sebebi nedir ?

Eğer korsan oynuyorsanız gerekli güncellemeleri yapmanız gerekecek. Patch ve crack'leri var GTA4'ün korsan versiyonu için.
Oyun konsollar için çıkıp sonradan PC'ye çevrilince haliyle sorunlu olarak geldi. Sorunları bu sürümler ile giderilmeye çalışıldı.

Patch+Crack aramak yerine 5 dolara satın alabiliyorsunuz zaten. Normal GTA4 ve EFLC modu sadece 7,5 dolar. Korsan almanın bir mantığı yok.
Bak forumdaki herkes PaybyMe karta başvurusunda bulundu.

Çünkü artık orjinal oyuna verecek paramız yok bahanesi geçerliliğini yitirdi.

Eğer korsan oynuyorsanız gerekli güncellemeleri yapmanız gerekecek. Patch ve crack'leri var GTA4'ün korsan versiyonu için.
Oyun konsollar için çıkıp sonradan PC'ye çevrilince haliyle sorunlu olarak geldi. Sorunları bu sürümler ile giderilmeye çalışıldı.

Patch+Crack aramak yerine 5 dolara satın alabiliyorsunuz zaten. Normal GTA4 ve EFLC modu sadece 7,5 dolar. Korsan almanın bir mantığı yok.

Yeni çıkanlar hala pahalı :)

Evet. Paybayme kartım var gelmişti ancak kullanmamıştım. Şimdi ben humbleden indirimden yararlanmak istiyorum. Orada geçiyor mu ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı