Gta 4 Steam Online Oynama Sorunu

Ali Yaylalı

Hectopat
Merhaba beyler , ben Steam'den Gta 4 satın aldım oyunu yükledim ancak oyunu multiplayer oynamaya kalktığımda gfwl hatası veriyor, oyunun içinden home tuşuna basıyorum gelmiyor zaten oyunu kurarken başta game for windows live'ı uyumluluk sorunu nedeniyle atlamıştı. İşletim sistemim Windows 8 .

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden kafam esti, indirim vardı bir deneyeyim diyip bende aldım Gta 4. Oyun zaten nefretlik. O social club filan uğraşıyorsun 1 saat sonra games for windows live aynı şekilde. Sitesinden indir öyle kur, daha sonra oyunun koduyla Games for windows live hesabı alıyorsun online oynamak için. Bende böyle oldu 2 saat uğraştım onun için, ve büyük beklentiler ile oyuna girdim, hiçbir şeye benzemiyormuş boşuna uğraşmışım :D

Bende aynı şekilde steam kodunu oyuna tanıtamamıştım bir türlü sürekli servera bağlanılamıyor hatası veriyordu hayatımda ilk defa orjinal bir oyunda ne serial ini tanıtabildim ne de multisine girememiştim. Aldığıma en çok pişman olduğum oyun oldu sırf patchler otomatik yapılsın oyunu crackli kullanmayayım performansı belki artar diye almıştım ama seriali bile giremedim.

Merhabalar. Gta 4' ü ben de yükledim, gfwl yi falan güncelledim, oyunun içine girdim. Telefondan multiplayer - ranked ve player match seçeneğinin ikisini de denedim ve sonra live seçeneğini seçtim fakat şöyle bir yazı çıktı : Your Gamer profile does not have to correct permission to acces game for live - live functionality.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı