GTA 4 Steam'de ne zaman sonra aktif olmaya başlar?

ömer bartu

Kilopat
Daha fazla  
Tam oyunu bugün alacaktım Steam'de satılmadığını öğrendim biraz araştırdım ama sonuç bulamadım. Crack indirmek zorundayım sizce tahminen ne zaman satılmaya başlar? Bu kadar bekletiyorlar sonucunda optimizasyon sorununu düzeltseler.

Oyunu MS'un terkettigi Game for Live baglantisi uzerinde gelistirmslerdi. Artik bu platforma destek yok. Sorun ondan kaynaklaniyor. Oyun cok eski ve satislarin bunu duzeltmek icin ayiracaklari kaynaklari ( zaman, isgucu ) karsilayacagini dusunmuyorlarsa duzelmez. Bence de duzelmez. Adamlar GTA 6'yi gelistiriyorken 4'un bu kadar buyuk bir sorunu ile ugrasacaklarini sanmam.

Oyunu MS'un terkettigi Game for Live baglantisi uzerinde gelistirmslerdi. Artik bu platforma destek yok. Sorun ondan kaynaklaniyor. Oyun cok eski ve satislarin bunu duzeltmek icin ayiracaklari kaynaklari ( zaman, isgucu ) karsilayacagini dusunmuyorlarsa duzelmez. Bence de duzelmez. Adamlar GTA 6'yi gelistiriyorken 4'un bu kadar buyuk bir sorunu ile ugrasacaklarini sanmam.

Vallahi GTA 6 için heyecanlıyım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı