GTA 4 vs GTA 5

Oynanır ancak optimizasyonu kötü. GTA 5'le kıyaslamak yanlış olur. GTA 4'ün kasvetli ortamı ve görevleri güzel. Free mode yok oyunda, canın sıkılabilir. Oyunda kenar yumuşatma da yok 2K veya 4K oynamadığın sürece pütürlü kenarlar kanser ediyor adamı. Bir de RTX 3090 bile taksan düşük FPS alıyorsun.

GTA 4 fanları hiç linçlemesin, 2010'dan beri oynuyorum ama sadece arkadaşlarımla Deathmatch veya Team Deathmatch oynuyorum.

NOT: Online oynanabiliyor hala.

Hangi oyundan zevk alırsan o oyun en iyi oyundur. Belki milyar dolarlar harcanan oyunu sevmezsin ama düşük bütçeli mütevazi bir oyuna aşık olursun. İşte o zaman senin için dünyanın en iyi oyunu odur.

Oynanır ancak optimizasyonu kötü. GTA 5'le kıyaslamak yanlış olur. GTA 4'ün kasvetli ortamı ve görevleri güzel. Free mode yok oyunda, canın sıkılabilir. Oyunda kenar yumuşatma da yok 2K veya 4K oynamadığın sürece pütürlü kenarlar kanser ediyor adamı. Bir de RTX 3090 bile taksan düşük FPS alıyorsun.

GTA 4 fanları hiç linçlemesin, 2010'dan beri oynuyorum ama sadece arkadaşlarımla Deathmatch veya Team Deathmatch oynuyorum.

NOT: Online oynanabiliyor hala.
Hocam özel optimizasyonlarla FPS'yi yükseltebilir. Onun dışında GTA 4 güzel oyun. GTA 5 de güzel oyun yani ikisini de oynayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı