GTA 5 Epic Games kaç GB?

Royce0

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar.
140 GB boş alanım var GTA 5 yüklemeyi düşünüyorum. Bana kaç GB boş alan kalır? Bazı yerlerden oyunun boyutuna baktım. Biri 95 diyor biri 105 diyor. Epic Games'in orijinal sayfasındada 90 yazıyor. Bu oyununun toplam boyutu kaç GB?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm arkadaşlar.
140 GB boş alanım var GTA 5 yüklemeyi düşünüyorum. Bana kaç GB boş alan kalır? Bazı yerlerden oyunun boyutuna baktım. Biri 95 diyor biri 105 diyor. Epic Games'in orijinal sayfasındada 90 yazıyor. Bu oyununun toplam boyutu kaç GB?

Dün indirdim 116 GB.

Artı -1 Eksi
Bende şu an 109,53 GB kapladığını söylüyor. Epey zaman önce az biraz oynayıp bıraktım. Sonra elle başka SSD'ye aktardım. Bu bilgiyi doğrulamak için dosya bütünlüğü doğrulaması yapıyorum. Herhangi bir mod yada online işine bulaşmadım. Epic Games indirmesinin teknik arka planını bilmiyorum. Eğer sıkıştırma varsa indirme aşaması daha az olabilir.

Edit: Doğrulandı. Diskte 109,53 GB kaplıyor. İndirme boyutu bundan az olabilir. Eğer öyleyse indirdiği dosyaları arka planda açmaya başlar. Bu yüzden kurulum esnasındaki gereksinimi 109 GB'ı da aşabilir ama bittiğinde bu kadar.

Geri
Yukarı