GTA 5 Epic Hesabı ile Steam'da Oynama

Ekotekomeko

Kilopat
Yer
Avrupa ile Asya'yı Birleştiren Yer
Daha fazla  
Merhabalar. Şu anda Epic Games'te GTA 5'e sahibim. Social hesabımı kurdum ve Epic üzerinden oynayarak Online'de bayağı bir geliştim. Acaba şimdi oyunu Steam üzerinden alırsam Social hesabımı girince ilerlemem oraya da aktarılır mı yoksa her yerde ayrı oyun mu başlatır?
Teşekkürler.

Social hesabına aktarılıyor Online oyun bilgileri merak etmeyin o kadar emeğiniz boşuna gitmez. Ama neden Steam üzerinden almak istiyorsunuz onu anlayamadım?
Kütüphanemde bulunsun istiyorum. Orası sanal olsa da bir koleksiyon gibi olduğu için başka yerden oynayınca garip bir mutsuzluk oluyor. 😀

Kütüphanemde bulunsun istiyorum. Orası sanal olsa da bir koleksiyon gibi olduğu için başka yerden oynayınca garip bir mutsuzluk oluyor. 😀
Merhabalar. Şu anda Epic Games'te GTA 5'e sahibim. Social hesabımı kurdum ve Epic üzerinden oynayarak Online'de bayağı bir geliştim. Acaba şimdi oyunu Steam üzerinden alırsam Social hesabımı girince ilerlemem oraya da aktarılır mı yoksa her yerde ayrı oyun mu başlatır?
Teşekkürler.
Kardeşim deneme bile olmaz o dediğin!
Her aldığın oyunun cd keyi var ve o keyler o platforma ait ve her Socialclub hesabını da bir cdKey aktarırsın. Yani hesabı taşımak ilerlemeleri kaybetmemek mümkün değil!

Geri
Yukarı