Çözüldü GTA 5 Heist editor işe yaramıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fatiwh

Picopat
Heist editor ile heistin preplerini geçmeye çalıştığım zaman işe yaramıyor. Ne yazdığını tam okuyamadım ama prepleri geçmeye çalıştığımda oyunda mapin üzerinde bir uyarı çıkıyor. Uyarıda 1.30 dakika bir süre var ama ne olduğunu anlamadım. Yardımcı olur musunuz?

Heist editor ile heistin preplerini geçmeye çalıştığım zaman işe yaramıyor. Ne yazdığını tam okuyamadım ama prepleri geçmeye çalıştığımda oyunda mapin üzerinde bir uyarı çıkıyor. Uyarıda 1.30 dakika bir süre var ama ne olduğunu anlamadım. Yardımcı olur musunuz?
Ya akrdeşim heist editör gibi saçma sapan şeylerle ne uğraşıyorsun? Kiddion indir onda online services'De heist editor var zaten ordan yap.

ban yer miyiz hocam?
Yemezsin çok fazla hile kullandık stand vb kiddion en temizi online protectıion açarsın ordan report protectıon reportlasalar bile ban yemezsin, unkown cheats sitesinden indir ayrıca heistle uğraşma silent night üzerinden afk 1m bas saniyede 1m basarsın:

ban yer miyiz hocam?
kiddion al burdan indir temiz zaten modlar onaylıyor kiddionda yazan kişi koreli olması lazım iyi çocuktur burdan hax falanda denedim araştırarak kur yaza kanal açacağım ordan bakarsın iyi oyunlar.

Yemezsin çok fazla hile kullandık stand vb kiddion en temizi online protectıion açarsın ordan report protectıon reportlasalar bile ban yemezsin, unkown cheats sitesinden indir ayrıca heistle uğraşma silent night üzerinden afk 1m bas saniyede 1m basarsın:

kiddion al burdan indir temiz zaten modlar onaylıyor kiddionda yazan kişi koreli olması lazım iyi çocuktur burdan hax falanda denedim araştırarak kur yaza kanal açacağım ordan bakarsın iyi oyunlar.
hocam hileyi çalıştırdığım an online moddan atıyor ne yapabilirim?

SS atar mısın?
Okla gösterdiğim en alttaki gözükmüyor hocam. Bu arada üzeri gölgeli olur ya kilitli şeylerin o şekilde değil. Direkt yok, 2 seçenek var bende orada.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-25-21-46-34-911_com.google.android.youtube-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-25-21-46-34-911_com.google.android.youtube-edit.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı