GTA 5 her açıldığında yama indirme sorunu

umutcanince

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaslar baslıktada belirttiğim gibi oyunu her actıgımda boyle yama indiriyor bunu surekli yapıyor artık her zaman actıgımda bunun inmesini beklemekten bıktım.

Ekran Alıntısı.PNG

Ne yaptıysam olmadı bır turlu su hatayı cozemedim yaptıklarımı asagıya lısteledım lutfen bunlar dısında cozum soyleyın. (oyunu dvd olarak aldım akk istemediğimden).
1-Dvd'yi taktım eksik dosyaları kontrol ettirdirdim tam cıktı.
2-Oyunun 1 KB'lık versiyon belgesini sildim yine gecmedi.
3-Social Club guncel.
4-Dns yi 8.8.8.8 8.8.4.4 yaptım yıne cozulmedi.
5-Oyunu sildim tekrar kurdum yine cozulmedi.
6-Launcher GTA 5 exe'ye falan yani 3 unude yoneticilik verdim yine duzelmedi
Lutfen cevaplarınızı bekliyorum cunku bu hatayı yasayan sadece ben degilim steamdan akk yuzunden almayanlarda yasıyor bu hatayı.

Yardım edebilecek yok mu ? @Recep Baltaş @Ali Güngör

7 gün geçti kimseden cevap yok . @Recep Baltaş @Ali Güngör ancak siz cözebilirsiniz bu hatayı.

Hayır kesınlıkle yok.

Galiba kimse cozumu bılmıyor ?

Oyunu kurulu olması gereken yerde değildi yani Yerel Disk C yerine Yerel Disk D ye kurmuştum daha sonra oyunu yenıden kurarak bu defa Yerel Disk C ye kurdum. Kurulum sırasında oyunun kurulacağı yeri değiştirmedim. Ve artık her girişimde yeniden yama inidirmiyor.

Konu kilitlensin lütfen.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı