Gta 5 İçin GTX 970 vs GTX 960 vs R9 280

MrEmiR

Kilopat
Daha fazla  
Gta 5'i Ultra 1080p 60FPS 3 karttan hangisi akıcı oynatır ?
2 Gün sonra PC alacağım ama ekran kartı konusunda çok kafam karıştı.
Birisi diyor GTX 970 veya 960.
Birisi de diyor R9 280 TRI-X.
Yardımcı olursanız sevinirim :)
İyi günler.

www.vatanbilgisayar.com: Asus GTX970 ROG Strix GDDR5 4GB DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

www.vatanbilgisayar.com: Evga GTX960 SuperSC ACX 2.0+ GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

www.vatanbilgisayar.com: Sapphire R9 280 TRI-X OC GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX 11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 970, NVIDIA'nın en iyi f-p kartı. Bütçen yetiyor ise kesinlikle onu almalısın zira, GTX 960 ile R9 280'den çok daha yüksek performanslı. Ancak bütçen 800 TL civarıysa R9 280X'i tercih et, GTX 960'dan daha performanslı olduğu için.

GTX 970 ile muhtemelen, GTA V'i Ultra'da 60 FPS ile oynarsın.

GTX 970, NVIDIA'nın en iyi f-p kartı. Bütçen yetiyor ise kesinlikle onu almalısın zira, GTX 960 ile R9 280'den çok daha yüksek performanslı. Ancak bütçen 800 TL civarıysa R9 280X'i tercih et, GTX 960'dan daha performanslı olduğu için.

GTX 970 ile muhtemelen, GTA V'i Ultra'da 60 FPS ile oynarsın.

Teşekkür ederim 60 FPS'nin üzerinde oynarsam iyi olur ama GTX9 00 serinin bobin sesinden çok korkuyorum, şansıma bağlı :)
Yorum için teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasan inanılmaz derece sessiz değilse ve oyunları sessiz oynamıyorsan hiçbir ses duymazsın, merak etme. Bu sadece basının halt yemesi.

Teşekkür ederim 60 FPS'nin üzerinde oynarsam iyi olur ama GTX9 00 serinin bobin sesinden çok korkuyorum, şansıma bağlı :)
Yorum için teşekkürler :)
Ben yeni aldım ve bobin sesi var ama korktuğum gibi değil. Rahatsız etmiyor. Ayrıca kasa fanları sesi bastırıyor. :) Yani korkmana gerek yok ama kişiye de bağlı ben rahatsız olamam ama sen olabilirsin. Onu bilemem :)

Bide performans açısından aralarında en iyisi GTX 970. Marka olarakta Gigabyte G1 Gaming öneririm.

Bildiğim kadariyla MSI'ın yeni kartlarında CW olmuyor. Vatan'da adam öyle dedi. MSI Gtx 970 kullanıyorum ve CW çıkmadı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı