Gta 5 için PS4 mü PC mi

Gta 5 için ps4 mü pc mi

• Oy verenlerin toplamı
    107
Ps 4 hiçbir zaman üst seviye oynatmaz. Low-Medium arası oynatıyor.
Git karşılaştırma izle 1080p pc ultra vs pc yaz candyland e bak arada hiç fark yok hatta videonun yarısına kadar ps4 daha iyi, buyur video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Playstation çok daha kötü grafikle oynatır. Aradaki donanım ve fiyat farkı da bunu gösterir zaten. O donanınla PC ile aynı olması imkansızdır. Üstüne 1.8 güncellemesi ile detay ve doku kalitesi önemli ölçüde kısılmıştır. PC ile 60FPS akıcı oynamak varken 25FPS'ye bile düşen bir cihazı ben ne yapayım?

Playstation çok daha kötü grafikle oynatır. Aradaki donanım ve fiyat farkı da bunu gösterir zaten. O donanınla PC ile aynı olması imkansızdır. Üstüne 1.8 güncellemesi ile detay ve doku kalitesi önemli ölçüde kısılmıştır. PC ile 60FPS akıcı oynamak varken 25FPS'ye bile düşen bir cihazı ben ne yapayım?
İzlemedin galiba ve ayrıca o grafik düşüşü bir hataydı 1.09'da grafikler 1.08 öncesinden de iyi oldu ve full 30 fps(1.09 ile full 30 fps daha önce hissetmediğim düşüşler varmış o konuda haklısın).

İzlemeye gerek yok. Öyle bir şey imkansız. Kalabalık yerlerde hala 25'e kadar düşüyor.
Çekememek denir buna her yerde 30, ben oynadığım için konuşuyorum elbette pc biraz daha iyi ama cidden neredeyse fark yok, ha modlar, 60 fps falan deyip savunsan pc yi o zaman eyvallah derim.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum ama, bu konu cebindeki paraya bağlı. Biri gider 1750 Liraya GTA V + PS4 alır. Sen gider iki katı fiyata bilgisayar toplarsın, PS4 ile yakın performans verir. Gene de PS4'teki hissiyatı ve rahatı bulamazsın. Bu yüzden konsol..

Daha iyi grafik kalitesi ve fizikler istiyorsan PC tabiki.

Konuyu hortlatıyorum ama, bu konu cebindeki paraya bağlı. Biri gider 1750 Liraya GTA V + PS4 alır. Sen gider iki katı fiyata bilgisayar toplarsın, PS4 ile yakın performans verir. Gene de PS4'teki hissiyatı ve rahatı bulamazsın. Bu yüzden konsol..
Sen hiç GTA'yı klavye ve mouse ile oynamanın zevkine vardınmı, PS4 rahatı diyorsun :)

Kol'daki hissiyatı, o oyunun içindeliği PC veremez. Masa başında sandalye de tıkılmak mı? Yatağında koltuğunda istediğin şekilde ve yerde oynamak mı?

Son Noktayı Koyuyorum! Ps4=1500tl Gta5=250tl Oyun Aksesuarları: (Kutudan Çıkıyor Bedava) toplam 1750Tl. Sonuç: Güzel grafiklerle akıcı oyun deneyimi Extradan ilerisi için Ex. oyunlar.

Pc=3000 Gta5=150tl (Tam fiyatı bilmiyorum) Oyun Aksesuarları (Klavye- Mouse)=250tl Toplam 3400tl Sonuç: Ps4'ten bir tık iyi grafikler, Ex oyun yok.

Aradaki fiyat farkını veremeyecek (1650tl fark var neredeyse 2 katı) kardeşlerim için durum: Pc=1500tl Gta5=150tl Oyun Aksesuarları=100tl Toplam:1750tl (Ps ile aynı) Sonuç: Düşük ayarlarda kötü oyun deneyimi, Kalitesiz ekipmanlarla Ds4 e Yaklaşılamaz bir durum (Hiç tartışmayalım) Ex oyunlardan mahrum kalınma durumu.

Sonuç: Para akıyorsa, sayamıyorsanız Pc, orta düzeyli bir durumunuz varsa kesinlikle konsol!

Ek olarak: Konsol 5 yıl Rahatsın, Pc 3 yılda 1-2 bin tl masraf...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı