GTA 5 için Toplama PC için Önerileriniz

Liberto

Kilopat
Arkadaşlar ben toplama pc istiyorum. Daha çok oyun oynama amaçlı. Aşağıdaki listedeki oyunların yüksek çözünürlükte donmadan, kasılmadan, oynamak istiyorum.

- CoD Black Ops 2
- Pes 2013
- Crysis 1-2-3
- GTA 4 - 5
- Assassins Creed 3
- Battlefield 3 - 4
- Prototype 1 - 2
- Need For Speed:Most Wanted 2
- Lord of the Kings: Conquest

ve daha çıkmayan GTA 5'ide ekledim. Onuda aynı şekilde yukarda belirttiğim gibi oynamak istiyorum.

Arkadaşlar bütçem en fazla 4 bin zorlarsam 4200 bin.
Bütçeme göre saydığım oyunları yüksek çözünürlükte donmadan,kasılmadan oynamak istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi Forumlar.

Bu oyunları yüksek ayarlarda oynamak için 4.000 TL gibi bir harcama yapmana gerek yok. 1.500-2.000 TL gibi bir bütçe ile çözülebilir bir sorun. Tabi sen ileriye yönelik olsun 4,5 sene beni götürsün dersen orası ayrı ama bu oyunlar için dediğim gibi gerek yok 4.000 TL harcamaya.

4 bin Tl'lik bir bütçem var. Rahat 5 yıl götürmesini istiyorum ama. Çünkü her yıl PC alamıyorum. Kısacası 4 bin TLye yukardaki oyunları kasmadan, donmadan full çözünürlükte oynamak istiyorum.5 yıl rahat gitsin yeterli.

Kardeş İstersen diğer konuyu sil ben yanlışlıkla Başlığı yanlış yazmışım o yüzden yeni konu açtım. Monitör,mouse fln önemli değil. Önemli bileşenler yazılsın yeter.

İşlemci - i7 3770k

Anakart - MSI Z77A GD65

RAM - G.skill 8 GB 1600 MHz

HDD - 1 TB WD Caviar Blue

SSD - 120 GB SanDisk

Kasa - Corsair C70

Ekran Kartı - GTX Titan

PSU - Corsair AX750M

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı