Çözüldü GTA 5 indirme ve depolama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfeKarabag

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Steam'den GTA 5 yüklemesini başlattım. Sonra bir 10 GB kadar indi. 10GB'dan sonra birkaç sıkıntı oluştu ve sistem geri yükleme noktasına geri döndüm. Normalde daha fazla alanım olmasına rağmen çok az gösteriyor. Çok Az'dan kastım GTA 5 Full indirmiş gibi. Ama ben indirmedim. "/steamapps/common" dizininde GTA 5 dosyası yok. Steam üzerinden de baktığım zaman GTA 5 yükle görünüyor ve yükleye bastığımda 29GB boş alan gösteriyor ama daha fazla olması lazım.

Çözüm
Program ekle kısmında görünmüyor.

Önbelleği de temizledim ancak düzelmedi.
Arkadaşlar çözümünü buldum. Belki yardımcı olur.
Ben GTA 5 indirirken indirmeyi durdurdum ve geri yükledim bilgisayarı. Bu yüzden "steamapps/downloading/" bölmesinde buldum GTA 5 dosyalarını hepsini sildiğimde düzeldi.
Yalnız dikkat edin başka bir şey indirirken silmeyin onu da silme ihtimaliniz var.
Program ekle kısmında görünmüyor.

Önbelleği de temizledim ancak düzelmedi.
Arkadaşlar çözümünü buldum. Belki yardımcı olur.
Ben GTA 5 indirirken indirmeyi durdurdum ve geri yükledim bilgisayarı. Bu yüzden "steamapps/downloading/" bölmesinde buldum GTA 5 dosyalarını hepsini sildiğimde düzeldi.
Yalnız dikkat edin başka bir şey indirirken silmeyin onu da silme ihtimaliniz var.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı