GTA 5 Kurduktan Sonra Diğer Oyunların Kasması

UmutUG

Hectopat
Daha fazla  
İlk öncelikle bundan 3 4 ay önce GTA 5 crack yüklemiştim hatta 3 kez yüklemiştim silip. Kasma sorunu yoktu fakat diğer oyunlarda kasmıyordu. GTA orjinal satın aldım indirdim oynadım fakat bu indirdiğim sefer diğerlerinkiyle aynı olmadı. Diğer oyunlarda kasma başladı GTA'yı indirdiğim gün sildim sistemi geri yükledim düzeldi fakat oyunu aldığıma yazık olmasın oyunu oynamak istiyorum.

Çözümünü bilen var midir ?

Sistemim:
windows 7 home basic service pack 1
işlemci : intel(r) core(tm) i5-4210u CPU 1.70 GHz 2.40 GHz
yüklü bellek (RAM): 8,00 GB
sistem türü: 64 bit işletim sistemi
ekran kartı: intel(r) hd graphics family 4GB
harici ekran kartı: nvdia geforce 820m 2 GB

Oyun kasmiyor fakat diger oyunlar kasiyor. Eskiden yukledigimde boyle bir sorun yoktu. Yardimci olursaniz sevinirim.

Arkadaşlar sorunu nasıl çözebilirim yani ?

GTA 5 60 GB civarıydı bildiğim kadarıyla. Depolama alanınızı doldurduysa kasmaya neden olabilir. Ayrıca işletim sisteminizi Windows 10'a yükseltmenizi öneririm. Windows'un destek vermediği sisteme burada destek verilmiyor.

GTA 5 60 GB civarıydı bildiğim kadarıyla. Depolama alanınızı doldurduysa kasmaya neden olabilir. Ayrıca işletim sisteminizi Windows 10'a yükseltmenizi öneririm. Windows'un destek vermediği sisteme burada destek verilmiyor.
Windows 10'a yükseltince performans düşüklüğü oluyormuş bildiğim kadarıyla.
Bu arada c: diskinde 414 GB boş d: 210 GB boş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana alakası yok gibi geldi. Isı durumları nasıl peki ?
Birde temiz bir windows kurup dener misin ?
Windows 10 Temiz kurulum yapacam fakat ürün anahtarı diyor. Yardım eder misin?

TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99 buldum home anahtarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı