GTA 5 kutulu mu yoksa dijital mi alınmalı?

CD'yi sevmediğimi söylemedim ki, sen yanlış anlamışsın. Bir de hava cıva yapıyor. Kutulu her zaman en iyisi sıkıldığında satılır ama dijital satılmaz.

CD'yi kullanmak için her oynayacağında takmak gerektiğini belirtmişsin önümde iki seçenek var ben kutuluyu tercih edeceğimi belirttim görüş istemiyorsan neden konu açarsın ki? Ben zaten kutulu al sıkılınca satarsın dedim bana neden tekrar diyorsun? Hava cıva yapıyorsun deyip benden önce nokta yerine emoji koyman ironik olmuş.

Zeka pırıltısı 2 GTA alıp ne yapacak.
Öncelikle merhaba beyhude hocam, ☝

Arkadaş ikisi arasında kalmış ve gördüğüm o ki kutulu alıp sergilemek de istiyor. Bir yandan da dijital sürüm arasında kalmış. 🤷‍♂️

Bu senaryoda en güzeli ikisini alıp birini sergilemek olup, dijital sürümü de oynamak olacaktır. 🙌

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba beyhude hocam, ☝

Arkadaş ikisi arasında kalmış ve gördüğüm o ki kutulu alıp sergilemek de istiyor. Bir yandan da dijital sürüm arasında kalmış. 🤷‍♂️

Bu senaryoda en güzeli ikisini alıp birini sergilemek olup, dijital sürümü de oynamak olacaktır. 🙌
Sergilemek istediğini nasıl anladınız şahsen öyle bir şeyden bahsettiğini görmedim.

Hangisi daha ucuzsa onu alın. İkisinin de kendine göre + ları var.

Mesela kutulu alıp daha sonra satabilirsin veya oyun koleksiyonun varsa ekleyebilirsin. Mesela ben çok severim kutulu oyunları rafa yan yana dizmeyi. Oynamak için CD takmayı eksi olarak görmüyorum ben. En fazla 20 saniyelik iş diski takmak.

Dijital alırsan diskin çizilmesi gibi sorunlar olmaz kafan rahat olur. Zaten normal bir kullanıcıysanız diski çizmeniz zor.

Ben hep hangisi ucuz olursa onu alıyorum illa kutulu veya dijital olacak diye bir şartım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı