GTA 5 Online'da FPS 60 iken tek oyunculuda 15 oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

bq0

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili arkadaşlar, benim bir sorunum var. Şöyle ki GTA 5'i hikaye modunda başlattığımda FPS'im 10-15 arası sabitleniyor ancak hikaye modundan Online'a girince 60+ oluyor. Sonra Online'dan hikaye moduna tekrardan girince bu sefer yine 50 60 arası oluyor çok mantıksız ve saçma bir hata uzun zamandır da böyle nedenini bilen var mı? Oyun Epic Games ürünü.

Özet: Hikaye modunda 15FPS online'a girip tekrar hikaye moduna bağlanınca 60+FPS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sevgili arkadaşlar, benim bir sorunum var. Şöyle ki GTA 5'i hikaye modunda başlattığımda FPS'im 10-15 arası sabitleniyor ancak hikaye modundan Online'a girince 60+ oluyor. Sonra Online'dan hikaye moduna tekrardan girince bu sefer yine 50 60 arası oluyor çok mantıksız ve saçma bir hata uzun zamandır da böyle nedenini bilen var mı? Oyun Epic Games ürünü.

Özet: Hikaye modunda 15FPS online'a girip tekrar hikaye moduna bağlanınca 60+FPS.
FPS sabitleyici açık olabilir ekran kartı ayarlarına oyun ayarlarına bak.

FPS sabitleyici açık olabilir ekran kartı ayarlarına oyun ayarlarına bak.

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.
Baktım öyle bir şeye rastlamadım eğer dediğin gibi olsaydı Online modu da etikelemez miydi ya da Online moddan çıkıp hikaye moduna girince FPS yükselmesi falan olması saçma değil mi ben anlamıyorum neden böyle oluyor çıldırmak üzereyim.

Geri
Yukarı