GTA 5 Oynanmaya Hazır

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle başarılı fakat daha demin bi bugla karşılaştım. Grafik bug'ı olsa gerek. Görevdeyken başladı birden oyun ekranı beyazlıklarla yanıp sönüyor video youtube'a yükleniyor burada paylaşacağım. İnşallah bi tek bende oluyordur..

Araç kontrolü : Harika diyebileceğim seviyede. Gayet akıcı ve rahat sürüş var.

Kesinlikle başarılı fakat daha demin bi bugla karşılaştım. Grafik bug'ı olsa gerek. Görevdeyken başladı birden oyun ekranı beyazlıklarla yanıp sönüyor video youtube'a yükleniyor burada paylaşacağım. İnşallah bi tek bende oluyordur..
Ben görevdeyim. Sabah eve gidince bakacağım, hem biraz olsun server da rahatlamış olur belki. Güncellemeyi rahat indiririm.

Oyunu kapatıp açınca düzeldi fakat meraklısı için video burada :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu kapatıp açınca düzeldi fakat meraklısı için video burada :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Canım çekti ya sabah olsun da gidip 1080p'de oynayayım :)

@Silinen üye genel bir problem gibi görünüyor. twitch.tv'de izlediğim yayında aynı kaplama sorunu vardı. Nvidia, GTA V için update çıkardı, belki faydası olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı