GTA 5 Oyun Geçişlerinde Donma Sorunu

SeverusSnape.

Kilopat
Daha fazla  
Oyunda Online modda görevlerden çıkarken, ya da bitmiş bir yarış veya oyun vs'den çıktığında karaktere bağlanıp açık dünyaya geçerken bu şekilde yükleniyor yazısı çıkıyor ve hiç ilerlemiyor oyun burada böylece duruyor.
Bundan kurtulmak için oyundan çıkıp tekrar girmem gerekiyor. Bu neden oluyor? Yıllardır bu sorunu yaşıyorum. İnternet hızım 4-6 MB saniyede, düşük olduğunu biliyorum. Sorun sizce bundan mı kaynaklanıyor? Bi' çözümü vardır umarım.

asd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu hayatımda gördüğüm en rezil ama en rezil online sistemidir. Sürekli hata verir durur. Bende yaklaşık 1 dakikada yüklüyordu. Biraz sabırlı olmak gerek.

Hocam bu hayatımda gördüğüm en rezil ama en rezil online sistemidir. Sürekli hata verir durur. Bende yaklaşık 1 dakikada yüklüyordu. Biraz sabırlı olmak gerek.
eğer bir hata yoksa evet 1 dakikada geliyo yada 2-3 dakikada. ama bir hata varsa hiç gelmiyo. peki fiber internet olsa sence bu bekleme süresi kısalır mı?

eğer bir hata yoksa evet 1 dakikada geliyo yada 2-3 dakikada. ama bir hata varsa hiç gelmiyo. peki fiber internet olsa sence bu bekleme süresi kısalır mı?
Hocam internet ile alakası yok oyunun rezilliği. Benim güney koreli arkadaşım var ve internetinin saniyede 1000mb olduğunu söylüyor. Ona rağmen sürekli serverlerden düşüyor, yüklenme ekranlarında takılıyor. Şu oyuna yüzlerce lira veriyoruz verdikleri hizmet gerçekten rezalet. Oyun çok güzel ve tek oynadığım oyun ancak online sistemi gerçekten çok kötü. Kısacası bunun bir çözümü yok bu sorunu sen, ben gibi on binlerce kişi yaşıyor.

Yükleme ekranında mı kalıyor? Yoksa açık dünyaya girmesi mi çok uzun sürüyor? Ben oynarken 5 dakika yüklendiğini hatırlıyorum. Ancak çoktandır oynamıyorum.

Yükleme ekranında mı kalıyor? Yoksa açık dünyaya girmesi mi çok uzun sürüyor? Ben oynarken 5 dakika yüklendiğini hatırlıyorum. Ancak çoktandır oynamıyorum.
Adaş oyun kafasına göre takılıyor. Ne zaman isterse o zaman donuyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı