GTA 5 Türkçe yama önerisi

aiterus0

Centipat
Daha fazla  
GTA 5 için güvenilir bir Türkçe yama kurmak istiyorum. Bildiğiniz güvenilir site veya Türkçe yama varsa yardımcı olabilir misiniz?

Bu yama ile oyunu 60 saat oynadım. Gayet güvenilir.
Bu işe yarar ama Online girersen yama sıkıntı çıkarıyor bir tanıdık hile ile 1 trilyon basıp ban yememişti ama Türkçe yamadan dolayı yedi. Yama ile girme Online'a.

Bu işe yarar ama Online girersen yama sıkıntı çıkarıyor bir tanıdık hile ile 1 trilyon basıp ban yememişti ama Türkçe yamadan dolayı yedi. Yama ile girme Online'a.
Oyun dosyalarını değiştirmek zaten ban sebebi. Ama aşağıdaki yöntem ile yama pasif hale getirilebilir:

Adım 1: Oyunun kapalı olduğundan emin olun ve OpenIV'i açın. Üst menüden "Tools" sekmesine gelip "ASI Manager"a tıklayın.

Adım 2: Açılan pencerede "ASI Loader" bölümü "INSTALLED" veya "NOT INSTALLED" olarak gözükecektir. Yandaki butonu kullanarak kurulum durumunu değiştirebilir, yamayı aktif veya deaktif edebilirsiniz.

"INSTALLED" konumuna getirirseniz; Türkçe yama aktif olur ve GTA: Online'a giriş yapamazsınız.
"NOT INSTALLED" konumuna getirirseniz; alttaki "OpenIV.ASI" bölümü otomatik olarak devredışı kalacaktır. Türkçe yama deaktif olur ve GTA: Online'a giriş yapabilirsiniz.

Zaten sadece hikaye modu için istemiştim teşekkür ederim.

Bu yama ile oyunu 60 saat oynadım. Gayet güvenilir.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı