Çözüldü GTA 5 yükleme ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zleh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kars Kafkasya
Merhaba forum, bugün GTA 5'i Epic Games üzerinden güncelledim ve oyuna girdiğimde story mode seçiyorum sonrasında yükleme ekranında takılı kalıyor, 5 - 10 dakika bile bekledim sonuç yok, güncelleme sonrası böyle olması beni şaşırttı? Aynı problemi yaşayan var mı? Çözümü nedir bilen aydınlatırsa sevinirim.

Çözüm
Hocam Google'a "Epic Games GTA 5 dosya konumu" yazın fotoğraflardan GTA 5'in dosya konumunu göreceksiniz. Dosya konumunuz aynı öyle olmalı. Dışarıda kalanları silin.
AMD.

Anladım hocam ancak önceden açılıyordu bu güncellemeden sonra gitmesi garip oldu.

Bu da bir işe yaramadı maalesef.
Hocam,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
belki bu video yardımcın olur.

Hocam,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
belki bu video yardımcın olur.
Yorumları okudum da benle aynı problemi veya problem yaşayan insanlar var bunu fark ettim, belki bu problemler için düzeltme yaparlar.

Yorumları okudum da benimle aynı problemi veya problem yaşayan insanlar var bunu fark ettim, belki bu problemler için düzeltme yaparlar.

Hocam şu ayarı etkin yapıp dener misiniz?

Ekran görüntüsü 2022-12-14 220434.png

Hocam Google'a "Epic Games GTA 5 dosya konumu" yazın fotoğraflardan GTA 5'in dosya konumunu göreceksiniz. Dosya konumunuz aynı öyle olmalı. Dışarıda kalanları silin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı